gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuklarda diş çıkarma adetleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çocuklar ilk dişlerini döktükten sonra yapılan adetler

çocuklarda diş çıkarma adetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda diş çıkarma

Çocuklarda diş çıkarma

ÇocuklardaDişÇıkarma DİŞLER NE ZAMAN ÇIKAR? Ortalama olarak ilk diş 7. ay ortalarında belirir.Ancak bazan ilk diş üçüncü ayda erkenden ortaya çıkarken, bazan da on ikinci ay, hatta sonrasına sarkabilir. Dişlerin çıkışı genellikle kalıtsal düzene uyar, yani sizin veya eşinizin dişleri erkenden çıkmışsa bebeğinizde de aynı şekilde olması olasıdır. Alttaki şekilde süt dişlerinin ortalama çıkış...
  2. diş çıkarma

diş çıkarma

güzel melekler ne olur bana yardımcı olun bebişim 7.5 aylık sürekli ağlıyor ve mızmız dkt dişlerinden dedi artık ne yapacağımı şaşırdım tecrübeli annelerden yardım istiyorum
  3. Diş çıkarma

Diş çıkarma

Merhaba,benim 4,5 aylık dünyalar tatlısı bir kızım varr :) Dişleri kaşınıyor fakat farkettim ki ön dişleri değil, azı dişleri çıkıyor :( acaba bu normal mi ?? :(
  4. Diş çıkarma bebeğim diş çıkartıyor

Diş çıkarma bebeğim diş çıkartıyor

Diş çıkarma kızlar bebeğim diş çıkarıyor galiba sizden ricam Diş çıkarma hakkında bilgiler sunmanızdır.
  5. Bebeklerde diş çıkarma sorunları

Bebeklerde diş çıkarma sorunları

Bebeklerde diş çıkarma ateşi Bebeklerde diş çıkarma süreci Bebeklerde diş çıkarma sorunları hakkında bilgile yer veriyoruz bu yazımızda ve diş çıkaran bebeklerin geçirdiği bir takım sağlık sorunlarını ele alıyoruz Melek'lerim. Bebeğin diş çıkarması 6.ay ile 16.ay arasında süren ve ne zaman başlayacağı belli olmayan bir süreçtir. Bu sürecin başlangıcı kalıtsal özelliklere de bağlıdır....

Sayfayı Paylaş