gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Çocuklarda Kolestrol Olur mu?

Konu, 'Çöplük' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kolestrol yüksekliği, çocuklar söz konusu olunca pek akla getirilmeyen bir konudur. Erişkinlerdeki yüksek kolestrol düzeylerinin kalp hastalıkları ve felçle ilişkisi bilinmektedir. Yapılan çalışmalar, bunların temelinin çocuklukta atıldığını göstermektedir. Son yıllarda obez çocukların sayısındaki artış da göz önüne alındığında, özellikle ailede kolestrol yüksekliği de varsa çocuğun da bu yönden değerlendirilmesi ihmal edilmemelidir.

Çocuklarda Kolestrol Olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda tinnitus olur mu

Çocuklarda tinnitus olur mu

Cevap 38: Evet.Rahatsız edici subjektif tinnitus çocuklarda erişkinlerdeki kadar sık olduğu halde çocukların tinnitustan kendiliğinden şikayetine seyrek rastlanır. Literatür taramasında çocuklarda tinnitus ile ilgili yayın sayısı oldukça azdır. Normal okula giden sağlıklı çocuklarda tinnitus rastlanma oranı %29′dur ve sorulduğunda %10′u tinnitustan şikayetçidir. Orta ve ileri derecede işitme...
  2. Ablam olur musun?...:(

Ablam olur musun?...:(

Küçüklüğümden beri hep keşke demişimdir.... Keşke bi ablam olsaydı... Derdimi anlatabilicem, sıkıntımı paylaşabilicem bi ablam olsaydı... Sevincimi paylaşabilicem bi abla... En basitinden kıyafetlerimi paylaştığım... Bi abim var ama ona ne anlatabilirim ki... Anlattım aslında ben ona bi sevdiğimin olduğunu söyledim konuşmaya çalıştım ama abi ya hani dinlemedi kestirdi attı kızdı, bağırdı...
  3. velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

velayet için çocuğun yaşının önemi olur mu?

Selam arkadaşlar. Benim sorum şu , boşanma durumunda çocuğumuzun velayetini almak istersek, hakimin kararında çocuğun yaşının bir önemi olur mu ?
  4. çift rahimim var çocuğum olur mu

çift rahimim var çocuğum olur mu

bir sorum olackti yeni evlendim ve doktora gittim cift rahimim varmis cocugum olurmu olmazmi yorumlarinizi bekliyorm
  5. yardimci olur musunuz

yardimci olur musunuz

Arkadaslar 19 temmuzda adet oldum idrar ve kan testi yaptirdim negatif cikti kendimi hazirlamistim hamilelige ama daha adet olmadim acaba gec dollenme olmus olabilirmi

Sayfayı Paylaş