gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuklarda kulak ağrısı için gliserin kullanabilirmiyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çocuklarda kulak ağrısı için gliserin kullanılabilirmi?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Çocuklarda kulak ağrısına gliserin hiç bir etki etmez. Asla kullanmayınız. Gliserin büyük kişilerdeki kulak kirlerini yumuşatmak için kullanılır. Kulak ağrısı için lütfen doktorunuza danışınız.
    Geçmiş olsun.

çocuklarda kulak ağrısı için gliserin kullanabilirmiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kulak ağrısı için bitkisel çözümler

Kulak ağrısı için bitkisel çözümler

hamilelikte kulak ağrısı kulak ağrısına bitkisel çözüm ağrısına çözüm gebelikte ağrısı için bitkisel Kulak ağrısını yaşayanlar iyi bilir...Özellikle çocuklar ...Altında yatan sebepler iyice araştırılmalı...Alternatif çözümler de aklınızın bir köşesinde bulunsun... Kulak ağrılarının yaygın sebebi mikroplanmalardır. Kulağa yabancı madde sokmak, kulak kirini tırnakla, saç tokası veya şiş...
  2. Bebekte kulak ağrısı!

Bebekte kulak ağrısı!

bebeklerde kulak ağrısına anne sütü bebeğimin kulağı ağrıyor Bebeğiniz sebepsiz yere ağlıyor , neyi olduğunu bilemiyorsunuz.Size annemden öğrendiğim bir yöntemi söyleyeyim bebeğinizin kulağına yaklaşıp ‘’uğu’’ gibi uzun soluklu sesler çıkarın; eğer bebeğiniz biraz sonra sustuysa kulağı ağrıyordur.Bebeğimin kulağı niye ağrıyor diyorsanız onu da aşağıdaki yazımızdan öğrenelim. :D...
  3. Kulak ağrısı ve çınlaması

Kulak ağrısı ve çınlaması

kulak, kulak ağrısı, kulak çınlaması, kulak çınlaması tedavisi, kulak çınlaması neden olur KULAK AĞRISI VEYA ÇINLAMASI Kulaklarınız sadece işitme duyusu için değildir. Denge için de önemli bir organdır. Kulakta, enfeksiyondan ısrar eden çınlamaya kadar, meydana gelebilecek olası bir dizi sorun vardır. En sık karşılaşılan kulak sorunu, kulak ağrısıdır. Başlıca belirtileri keskin ve delici ya...
  4. kuru ciltler için gliserin :)

kuru ciltler için gliserin :)

SEVGİLİ MELEKLERİM ; Nette gezerken bir bilgi buldum.gliserin kuru ciltlere çok iyi geliyormuş.ve bazılarının da bildiği gibi pek çok kozmetik ürünlerde bu madde kullanılıyormuş. benim cildim çok kuru :( gliserini kullanacağım ama yüzümde tüylenme vb. yapmasından korkuyorum.kaş yaparken göz çıkarmayayım yani. :nur: aranızda duyan ya da kullanan var mı meleklerim ? :)
  5. Gebelikte Kulak Ağrısı

Gebelikte Kulak Ağrısı

hamileyim kulağım ağrıyor,hamilelikte kulak ağrısı nasıl geçer,hamilelikte kulak ağrısının nedenleri,hamilelikte kulak ağrısının tedavisi,gebelikte kulak ağrısının tedavisi,gebelikte kulak ağrısı hakkında bilgiler Gebelikte vücudun her bölgesinde olduğu gibi burun mukozasında da bir takım değişiklikler olur. Bu değişiklikler burnun arka tarafındaki genizde bulunan ve orta kulak ile...

Sayfayı Paylaş