gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

çocuklardan cevaplar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Küçük bir kız öğretmeni ile balinalar hakkında konuşuyordu. Öğretmen bir balinanın insanı yutmasının fiziksel olarak imkansız olduğunu söyledi, çünkü balinaların boğazı çok küçüktü. Küçük kız Jonah'ı (Yunus peygamber) bir balinanın yuttuğunu söyledi,sinirlenen öğretmen balinanın insanı yutamayacağını tekrarladı, bu imkansızdı.
    Küçük kız şöyle dedi, "Cennete gittiğim zaman Jonah'a soracağım"
    Öğretmen "Ya Jonah cehenneme gittiyse?" diye yanıtladı.
    Küçük kız " O zaman sen sorarsın"

Bir anaokulu öğretmeni sınıftaki çocuklar resim yaparken, onları seyrediyordu.Her çocuğun çalışmasına bakmak için sınıfta dolaşıyordu.
    Gayretli bir şekilde çalışan küçük bir kızın yanında gittiğinde, ona ne çizdiğini sordu.
    Kız yanıtladı, "Melek resmi çiziyorum"
    Öğretmen duraksadı ve sordu, "Ama hiç kimseMeleklerin neye benzediğini
    bilmiyor"
    Kız kafasını kaldırmadan yanıtladı, "Birazdan öğrenecekler"

Bir gün küçük bir kız oturup annesinin mutfakta bulaşıkları yıkamasını seyrediyordu. Aniden annesinin saçlarında beyazlar olduğunu fark etti.
    Annesine baktı ve merakla sordu, "Neden saçında beyazlar var anne?"
    Annesi yanıtladı, "Her yanlış yaptığında, beni kızdırdığında, mutsuz ettiğinde, saçlarımdan biri beyazlar"
    Küçük kız bu cevap üzerinde bir süre düşündü ve sonra sordu, "Anne,anneannemin tüm saçları nasıl bembeyaz oldu?"

Çocuklar hep birlikte fotoğraf çektirmişlerdi, öğretmen her birini bir fotoğraf almaya ikna etmeye çalışıyordu.
    "Düşünün, büyüdüğünüz zaman bu fotoğrafa bakıp 'Bu Jennifer, o avukat,' veya 'bu Michael, o doktor' demek ne kadar güzel olur"
    Sınıfın arkasından zayıf bir ses çınlar "Ve bu öğretmen, o öldü."

Çocuklar öğle yemeği için Katolik ilkokulunun kafeteryasında sıraya girmişlerdi. Masanın başında büyük bir elma yığını vardı, rahibe bir not yazıp elma tepsisinin üzerine asmıştı:
    "Sadece BİR tane alın. Tanrı izliyor"
    Sırada biraz daha ilerleyince, masanın diğer ucunda büyük bir çikolatalı çörek yığını vardı.
    Bir çocuk not yazmıştı, "İstediğiniz kadar alın. Tanrı elmaları gözlüyor"

2. Ayse&serkan

Ayse&serkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çocuklardan cevaplar
    günaydın arkadaşalar güzell olmuşşş ellerine sağlık canım

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: çocuklardan cevaplar

ellerine sağlık canım çok güzel olmuş

çocuklardan cevaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dahi Çocukların Yazılı Cevapları

Dahi Çocukların Yazılı Cevapları

Dahi Çocukların Yazılı Cevapları * Yukarıdaki şiirin ölçüsü nedir? Cevap: Yaklaşık dokuz santimetredir. (Lise 1) Kimlere zekat verilmez? Cevap: Şeytana. (İlkokul 5) * Demokrasilerde kuvvetler ayrılığı kaça ayrılır? Cevap: Üçe. Kara, deniz, hava kuvvetleri. (Orta 3) * Mondros'u açıklayınız. Cevap: Mondros kimdir bilmiyor (Orhan/8) * İneğin midesi kaç bölümdür? Cevap: İki oda, bir...
  2. Çocuk okuldan neden korkar cevabı burada

Çocuk okuldan neden korkar cevabı burada

Bugün okullar açıldı. Hepimizin küçük çocuklarımızı okula yazdırmanın zamanıdır. :) Zaman derken yani mecburen gidecekler. Hepimizin başına gelmiştir çocukları okula yazma sendromu. Gitmezler mızmızlanırlar, korkarlar. Şimdi haberimize geçiyoruz. Bu arakada küçük kardeşimi ilk olula yazdırmıştık. Öğlenciydi, bi baktım saat 2 gibi eve geldi. Hayırdır dedim. -Abi acıktım öğlen yemeğine geldim...
  3. Sigara içerken yakalanan çocukların cevapları

Sigara içerken yakalanan çocukların cevapları

yakalanan çocuk ve babası arasında geçen hayali diyaloglar ortalık duman altı ve baba birden odaya giriverir ; baba: sen sigara mı içiyon len !? cocuk: ne sigarası , para verdiğin mi var. gasteye çay sardım içiyom baba: sigaramı içiyon len !? cocuk: yok baba , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakimdan yani baba: ha ok ozaman baba: sen sigara mı içiyon len !? cocuk: hee canın mı çekti...
  4. Soru Cevaplarla Çocuklarda Ağız ve Diş Sağlığı

Soru Cevaplarla Çocuklarda Ağız ve Diş Sağlığı

ağız ve diş sağlığı diş sağlığı Çocuklarımıza öğreteceğimiz en iyi hijyen alışkanlıklarından biri de diş fırçalama alışkanlığıdır melekler :) Erken yaşta verilen eğitim olan diş fırçalama, ileri ki yaşlarda meydana gelmesi muhtemel diş sorunları için son derece önleyicidir. Bu yazımızda soru-cevap şeklinde çocuklarda ağız içi sağlığı ve korunma yollarından bahsedeceğiz sizlere :)...
  5. Çocuk aşı takvimi değişiyor

Çocuk aşı takvimi değişiyor

Aşı olduğu halde hastalığa yakalanan çocuklar elbette yok değil ancak bu oran sadece %10. Hatta öyle aşılar var ki, koruyuculuğu %90 ila %99 arasında olabiliyor. Her ilaçta olduğu gibi aşıların da bazı yan etkileri söz konusu. Kanser hastaları, bağışıklık sistemi iyi çalışmayan veya kortizon kullanan çocuklar için ise aşılar oldukça sakıncalı. Aşılar Sürekli Yenileniyor Sağlıklı nesiller...

Sayfayı Paylaş