gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

cocuklardan kurtulmak isteyenler için

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Cocuklardan kurtulmak isteyenler bakın neler neler yapmışlar isteyen varsaa asagı baksınnn yeter

ve ve hazin sonnnn

Kİmse istemez sanırım

Son düzenleme: 17 Nisan 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: cocuklardan kurtulmak isteyenler için

bu olurdu sanki benimkine uygun çok soru soruyorr:tasu:emeğine sağlık diğerlerini tabikide istememm:uhu:çok kötüüüü:sinir:emeğine sağlık

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Ayyy nasıl kıyarımmm ben bebeklereee...... yok yoookk hiç biride olmasın kurtulmayamda bennn.. bebeklerrr benim baş tacım....
    ama resimlerdeee komixxxxxx :)

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

kız ne cani şeysin sen:zuha:

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    amanın ben cani falan degilim kıssss onu yapanlar cani ben sadece onların fikirleri size sunuyorum :meçhul:

cocuklardan kurtulmak isteyenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göbek yağlarından kurtulmak isteyenler

Göbek yağlarından kurtulmak isteyenler

göbek yağlarından kurtulma göbek yağlarından kurtulmak için Ah şu göbeklerimiz yokmuu.Belki de Türk kadının en çok kafaya taktıkları nokta göbekleridir.Kendimden biliyorum.:D:Dİşte göbişlerimizi eritmek için yeni bir diyet daha buyrunuz:) Göbek yağlarınızdan kurtulmak için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun çok etkili olan bu tarifi aynı zamanda selülitlerinizden kurtulmanızı da sağlıyor....
  2. Cocuk isteyenlere yeni umut ....

Cocuk isteyenlere yeni umut ....

kent hastanesi tüp bebek merkezi ekibinden operatör dr israel aruh mini tüp bebek yaptıranlar anne olmak bu dünyadaki en güzel şey olsa gerek ve dilerim sadece mekanımızdaki meleklerimiz değil anne olmak isteyen tüm meleklere rabbim annelik duygusunu tattırır inşallah ....allahım hepinizin gönlünüze göre versin canlarım :) Tüp bebek yöntemiyle şans bulamayan çiftlere yeni bir umut...
  3. Çillerden kurtulmak için

Çillerden kurtulmak için

çillerden kurtulmanın yolları en etkili yolları maskeler tedavisi önerileri burada arkadaşlar. Kiminde doğuştan vardır, kiminde ise güneşlenme sonrası ya da her hangi bir sebepten oluşur çiller. Meleklermekani.com olarak, daha önce sizlere Güzel ve Bakımlı Bir Cilt için bir çok öneride bulunmuştur ve bu önerilerimizini yanı sıra bir de güneş lekeleri ve cilt lekeleri için çözümler de...
  4. Selülitten Kurtulmak İçin Tüyolar!

Selülitten Kurtulmak İçin Tüyolar!

selülitten kurtulma yolları selülit tedavisi Yaz yavaş yavaş geliyor melekler :) Haliyle deniz sezonu da açılınca herkes kendini deniz kenarlarına atacak. Peki ya bikini ve mayolar giyildiğinde bacaklarda ortaya çıkan o portakal kabuğu görüntüsünü ne yapacaksınız ? Bu yazımızda Dr. Cafer Abbasoğlu'nun selülitsiz bir yaz için verdiği önerilere kulak veriyoruz. :) Selülitin bayanlarda hiç...

Sayfayı Paylaş