gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

çocuklardan öğrenilecek 4 şey....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

çocuklardan öğrenilecek çok şey var aslında şu dördü çok önemli bence karşılıksız sevebilmek nedensiz yere mutlu olabilmek her zaman meşgul olabilecek birşey bulmak elde etmek istediği şey için tüm gücüyle savaşmak......

Son düzenleme: 10 Mayıs 2010
  2. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    karşılıksız sevebilmek............

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    :D:D:D bencede bu 4 ünü hayatımıza fena halde katmalıyız:D

çocuklardan öğrenilecek 4 şey.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu 4 şey asla geri dönmez

Bu 4 şey asla geri dönmez

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Cildi pürüzlendiren 4 şey!

Cildi pürüzlendiren 4 şey!

Cildimiz için direk bir etkisi olmasa da yediğimiz içtiğimiz şeyler cilt yapımızı bozarak zayıflamasına pürüzlenmesine zemin hazırlıyor. Dermatolog Dr. Howard Murad cildimizin düşmanlarını anlattı. Aslında sivilceler pürüzler ve cildimizin kuru ve kabuk kabuk görünmesi; direk yediğimizle içtiğimizle alakalı olmamakla beraber tüm vücudumuzda olduğu gibi cilt dokumuz üzerinde de etken...
  3. 4 yaş çocuğu özellikleri

4 yaş çocuğu özellikleri

4 yaşında bir çocuğum var 4 yaşındaki cocuğun tam olarak ne gibi özellikleri oluyor, felişimler inasıl oluyor. Oğlumla kıyaslama yapmam lazım kafama takılan sorular var da tşk.
  4. 4 Yaş Çocuk Gelişimi

4 Yaş Çocuk Gelişimi

4 yaş, çocuk gelişimi, nasıldır, özellikleri, alınacak tedbirler, büyüme hızı, ile ilgili bilgiler burada melekler Çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmeye çalışırken yaşlarına göre gelişimlerini de göze almalıyız melekler :) Her yaşa uygun eğitim vermek ,çocukların psikolojik ve de fizyolojik gelişimi açısından çok önemlidir. Aşağıda ki makale 4 yaş gelişimi hakkında bizi...
  5. Çocuğunuz 4+4+4 Sistemine Hazır mı??

Çocuğunuz 4+4+4 Sistemine Hazır mı??

4+4+4 Eğitim Sistemi Çocuğunuz 4+4+4 Sistemine Hazır mı İşte gün geçtikçe bişeyler değişiyor...Bizler ise koyun gibi ona uymaya adapte olabilmek için zihin ruh olarak zorluk çekiyoruz..Şimdi eğitim sistemi de değişti ve çocuklar bakalım neler yapacak.Tabi burada en çok büyük görev anne babalara düşmekte çocuğunuzun yanında olup onunla beraber en iyi kararı vermeniz lazım... Çocuğunuz...

Sayfayı Paylaş