gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

çocukları erkekler yetiştirseydi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

çocukları erkekler yetiştirseydi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek Çocuklar ve Kız Çocuklar

Erkek Çocuklar ve Kız Çocuklar

Kiz cocuga bir top atarsaniz hemen suratina carpar Erkek cocuga bir top atarsaniz onu yakalamak icin ellerini acar, yine de top suratina carpar Kiz cocugunuzu dişari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, suslenme fasli bittiginde kucuk hanim harika gorunmektedir ama gidiceginiz yere 1 saat gecikmişsinizdir... Erkek cocugunuzu dişari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, ama 10 dakika...
  2. Erkek Çocuklarda Gelişim Tablosu

Erkek Çocuklarda Gelişim Tablosu

prematüre bebek gelişim tablosu prematüre bebeklerin gelişim tablosu Minik meleğinizi,prensiniz dünyaya geldi ve onun yaptığı her şey sizin için büyük bir olay.Peki meleğiniz gelişim kriterlerine uyuyor mu?Onun kilosu normal mi?Bebeğim sağlıklı mı?Hadi sorularımıza cevap bulalım. Erkek Çocuklarda Gelişim Tablosu Bir bebeğin sağlıklı olup olmadığının ve yeterli büyüyüp büyümediğinin...
  3. Erkek çocuk pijamaları 2012

Erkek çocuk pijamaları 2012

erkek çocuk pijamaları 2012, renkleri, nerde satılır, modelleri, fiyatları hakkında bilgiler yakışıklı paşalarımız için çok şık ve güzel pijama takım modelleri :D
  4. Erkek Çocuk İstiyorum

Erkek Çocuk İstiyorum

Erkek Çocuk İstiyorum kelimesini hala ülkemizde pek çok kişiden duyarsınız ve erkek çocuk sahibi olmak için bir çok yönteme başvurular.Eskiden bunun için doğal yöntemler kullanırlardı ve başarı olurdu ama %100 değildi şimdi ise tıpbın ilerlemesi ile ne kadar söylemeselerde bunu başarıyorlar. Erkek Çocuk Sahibi Olmak İçin Yöntemler 1-Tıbbi Yöntem Bu yöntem için öncelikle 20 bin dolarınız olmalı...
  5. Erkek Çocuk Hırka Modeli

Erkek Çocuk Hırka Modeli

Merhaba kızlar Erkek Çocuk Hırka Modeli arıyorum güzel örnekler bekliyorum sizden

Sayfayı Paylaş