gebe
  1. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

çocuklarımı hep rüyamda gördüm

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında frezyaa tarafından paylaşıldı.

rüyamda çocuklarımı gördüm birinci kızımda inci gördüm kızın olcak dediler dogru çıktı ikinci kızımda rüyamda beşigin içinde bebek var alıyo eşim bunun adı elif olucak diyo bende tamam diyom sonra elif dogdu 3,cü oglumda kapı çalıyo rüyamda iki tane çocuk birimiz senin oglun olucaz seç birimizi diyo biri esmer biri sarışın ben sarışını seçiyom ve oglum oldu ve sapsarı kaşlarına kadar sarı adım muhammed demişti bizde muhammed koyduk

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ne güzel :)
    Annelere malum olur derler :)

Allah anali babali büyütsün insallah :)

3. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ay cok güzel ya anne olmak baska bisey allah herkese tattirsin bu duyguyu ins benimde 2tane kizim var ins 3.cü oglan olur bi oglum olsun isterim cok sanslisin kizinda var oglunda ben hamile kalirsam söz ilk buraya yazicam sizlerle paylasicam :)

4. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    allah razı olsun gülnazcım rabbim saglıklı sihhatli sanada verir inşallah bir erkek çocuk

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aa süper ya... inanılmaz..

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel heleki rüyalarinnda gördüyün isimleri vermen dahada bi hos

çocuklarımı hep rüyamda gördüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir rüya gördüm...çocuktum

bir rüya gördüm...çocuktum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Duman - Rüyanda Görsen İnanma

Duman - Rüyanda Görsen İnanma

arkadaş sen bu değilsin görünüş sadece giysin arkadaş niye gücendin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma arkadaş sen bu değildin bilinen sadece ismin arkadaş niye değiştin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma arkadaş sen bu değilsin yaşayan sadece fikrin arkadaş niye gücendin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma sana boynumuzu eğeriz sanma hakkımızı gelir...
  3. Rüyamda.........gördüm...

Rüyamda.........gördüm...

En son rüyanızda ne gördünüz ablalarım
  4. hep çocuk kalmanız dileğiyle......

hep çocuk kalmanız dileğiyle......

Gel oğlum kalk bakalım tahtaya, sana bi sorum var. - Buyurun, sorun öğretmen...im... - Canlılar kaça ayrılır? - Dörde ayrılır öğretmenim. - Bana yanlış gibi geldi ama say bakalım.. - Bitkiler,Hayvanlar,İnsanlar,Çocuklar. - Çocuklarda insan değilmi oğlum? - Haklısınız, o zaman canlılar üçe ayrılır öğretmenim - Peki, şimdi yeniden say bakalım.. - Bitkiler, Hayvanlar ve çocuklar.. - Oğlum...
  5. rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı

rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı

Selam.Büyükler hep rüyada kan görünce rüyanın bozulacağını söylerler. Bu doğru mu?Gerçekten rüyada kan görünce o rüya yorumlanmazmı?

Sayfayı Paylaş