gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

çocuklarımız ilk ne dedi

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler eminim hepimiz hatırlıyoruzdur çocuklarımızın ilk söylediği kelimeyi sizlerden istediğim çocuklarınızın ilk ne söylediğini bizimle paylaşmanız cevaplarınızı bekliyorum.

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Buyuk oglum DALI (dayi) hahaha Kucuk oglumda ENNE (anne) dedi:D
    bende onun enneeeee diyen dilini kopardim yedim:))

çocuklarımız ilk ne dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne dedimse inanma....

Ne dedimse inanma....

forumsaati.net
  2. Türkiye'nin ilk çocuk sahnesi

Türkiye'nin ilk çocuk sahnesi

Türkiye'nin ilk çocuk tiyatrosu sahnesi, 10 Mart'ta düzenlenecek törenle Kağıthane'de açılacak. Türkiye'nin ilk çocuk sahnesi ''Küçük Kemal Çocuk Sahnesi'', 10 Mart salı günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kağıthane Sadabad Sahnesi içinde açılacak. Türkiye'de çocuk tiyatrosunun kurucusu kabul edilen ve ''Çocuklara İlk Tiyatro Dersi'' oyunuyla çocukları tiyatroyla tanıştıran Kemal Küçük...
  3. çocuk deyince aklına ilk gelen şey nedir

çocuk deyince aklına ilk gelen şey nedir

çocuk deyince evet melekler çocuk deyince aklınıza ilk gelen şeyi yazarmısınız ilginç şeyler çıkacağına eminim ben masumiyet diyorum
  4. Erbakan Hakkında Kim Ne Dedi

Erbakan Hakkında Kim Ne Dedi

Bakın kimler Erbakan Hakkaında ne demiş Melekler.. Zaten hastaydı Allah daha fazla çektirmemiş Allah rahmet eylesin.. :( NECMETTİN ERBAKAN NASIL ÖLDÜ? Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Erbakan vefat etti. Erbakan hastanede tedavi altındaydı. Güncelleme:27 Şubat 2011 12:3219 Ocak’ta hastaneye kaldırılan Erbakan’ın ilk başta 24 saat kalacağı açıklanmıştı. Ancak taburcu süresi hergün...
  5. Çocuğunuz Boncuk Yuttuysa İlk Yapmanız Gereken Ne ?

Çocuğunuz Boncuk Yuttuysa İlk Yapmanız Gereken Ne ?

Çocuğum Boncuk Yuttu Ne Yapmalıyım Çocuğum Boncuk Yuttu Ne Yapılması Gerekir Sevgili melekler, çocuklar büyürken türlü badireler geçirerek büyürler. Herşeye meraklı, herşeyi kurcalayan ve bulduğunu ağzına atan çocuklarımızı çok dikkatli takip etmeliyiz. Çocuklar bir dönem özellikle herşeyi ağızlarına sokarlar. Buı dönemde en sık rastlanılan sorunların başında para yutmak, boncuk yutmak...

Sayfayı Paylaş