gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

çocuklarımızın döktürdükleri inciler

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

benden size bir konu daha :oppucuk:

hadi meleklerim çocukların, yeğenlerimizin yaptıkları o muhteşem hareketleri , nerden buluyor böyle sözleri dediğimiz lafları buraya yazalım. bakalım neler çıkacak :oppucuk: bekliyorum :oppucuk:

yine ilk olarak ben anlatayım aklıma geldi birden benım de 2 yaşında kız yeğenim var . çok zillidir kendisi. bir gün ablam yeğenim e (buse) kızım onu yap bunu getir vs vs emir veriyo bizim zilli sonunda bıkmış ki o müthiş lafı patlattı " of anne usandım senden " [​IMG][​IMG] hepimiz çok gülmüştük [​IMG]

Son düzenleme: 30 Eylül 2011
çocuklarımızın döktürdükleri inciler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnci

İnci

Yüzyıllardır masumiyetin ve zarafetin simgesi olan inci, bu yıl da kadınların en şık aksesuarı olacak. Her zaman gözde olan beyaz inci, tahtını siyah inciye bırakacak. Grace Kelly, Jacqueline Kennedy Onasis, Elizabeth Taylor, Sophia Loren ve Prenses Diana gibi zarafet abidelerinin, unutulmaz birer moda ikonuna dönüşmesinde onun rolü inkâr edilemez. Onların hafızalarımıza kazınan görüntüleri,...
  2. ***inci***

***inci***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mevlana'dan inciler

Mevlana'dan inciler

mevlanadan aşka dair sözler mevlananın anne ile ilgili sözleri mevlananın aşka dair sözleri mevlana dan sözler mevlana nın Mevlana'nın sözleri bir başka güzel ve anlamlı oluyor benimde çok beğendiğim ve kullandığım bazı sözleri var Mevlana'nın.Sizlere bu değerli insanın kendisi kadar değerli olan sözlerinden resimli örnekler vermek istiyorum
  4. Emrahtan inciler !!

Emrahtan inciler !!

1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar! ama seeen... o.... 2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz... - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri 3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık.. 4)anamiz o..... oldu gulcan 5)Emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim." Nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban...

Sayfayı Paylaş