gebe
  1. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cocukların ask tanımları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ormangülü tarafından paylaşıldı.

Çocukların ''AŞK'' tanımları [​IMG] ASK NEDIR..?

"Bazı yabancılar bana aşık olurlar. İçlerinden bu ne güzel kız derler. ben de onların çok yakışıklılarına, çok yakışıklı derim. " (i.e. 5 yaş kız)

"Birine sevgili olmaktır. bir erkek bir kadına bir gül getiriyor. kadın da ona aşık oluyor. dudaktan öpüşürler. evlenirler. aynı odada yatarlar. bir çocuk ya da iki çocuk doğururlar." (a.k. 6 yaş erkek)

"Bir erkekle bir kadının birbirini sevmesidir. birini görürsün; yüzü güzeldir, tarzı güzeldir, borçsuzdur. güzel bir işi vardır. herşeyi borçlanmadan alabilir. İşte o zaman aşık olursun. birlikte olursun. evlenirsin. güzel bir evin olur, bahçesi büyük. bence çocuklar küçük yaşlarda aşık olamazlar, evlenemezler." (o.i. İlkokul 3.sınıf erkek)

"Gül diye bir kız var. ona aşığım ama aşık olduğumu söylemek istemiyorum. o da bana aşık ama, o da söylemek istemiyor. bu durum geçen yıldan beri duruyor. İlk önce ben ona aşık değildim. onun bana aşık olduğunu duyunca ben de ona aşık oldum.bazıları birbirine aşkını söyler; gezintiye çıkarlar. bazıları da öpüşür, sevişirler. bizim aşkımız normal gidiyor. normal evlilik gibi...." (t.g. 2. sınıf erkek)

"Aşkı filmlerden biliyorum. birine ya da bir şeye karşı duyulan güçlü sevgi. bizim sınıfta o.u. diye biri var. hep kızların eteğini açıyor. eteğini açıp bakıyor. bu da aşk gibi bir şey.... " (d.h. İlkokul 2. sınıf erkek)

"Cocuklar aşık olmaz. ama yine de aşık olduğunu söyleyenler var. ben kimseye aşık değilim. üstelik kızlara sinir oluyorum. çünkü hepsi şımarık. bazıları bir bölüm çocuğa sarılıyor." (o.e. erkek 7 yaş)

"Bir tür sevgi. bizim ailede hiç kimse kullanmaz bu sözcüğü. bir tek evlilik yıldönümü gelince kullanırlar. birbirlerine seni seviyorum derler." (d.k. erkek 6 yaş)

"Aşk evlenmek içindir. çocuklar değil, büyükler aşık olur. bazı çocuklar seksi filmleri severler. ben öpüşme sahnelerinde masanın altına girer, gözlerimi kaparım. bunlar utanç verici şeyler. ayıp, ayıp.." (o.t. erkek 5 yaş)

"Bizim okuldan s'ye aşığım. ama o bunu bilmiyor. ben de söylemem. cesaret edemem. onu görünce heyecanlanıyorum. yüzüne bakamıyorum. sanki benim sevgimi biliyormuş gibime geliyor. kendisi sarışın. yüzüne bakamadığım için göz rengini bilmiyorum.." (d.k. kız 1. sınıf)

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Cocukların ask tanımları
    yeyim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cocukların ask tanımları

tatlı seylerr yaaaa

Cocukların ask tanımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gerçek tanımları

Gerçek tanımları

Diet Kola: Markete gidip satın aldığınız ve yanında da külliyatlı miktarda cips ve çikolata tükettiğiniz içecek. Aptal: Polis 'Kenara çek!' uyarısında bulunduğunda, kadının tamamen bilinçli olarak dönüştüğü hal. Çocuk doğurmak: Kadının 36 saat boyunca sancılarla boğuşup, kasıldığı, ıkındığı, sıkındığı ve erkeğin de onun elini tutup "Nefes al, it! Tamam işte bu benim karım!" dediği...
  2. Genel tanımlar

Genel tanımlar

Hukuk:Toplum hayatını düzenleyen kurallar bütünü (ihlal durumunda devlet otoritesi tarafından yaptırım uygulanır) Anayasa:Devlet faaliyetlerini düzenleyen yasa metni.Devletin oluşum biçimini düzenler.Hem devleti hem bireyi kapsar.Devletle birey ilişkilerini hukuk kurallarına bağlı olarak düzenler Pozitif Hukuk: Yürürlükteki Hukuk kuralları Anayasa Üstünlüğü Kuralı:Diğer hukuk kurallarının...
  3. cocuk ne anlarmıs asktan demeyin

cocuk ne anlarmıs asktan demeyin

OLAY OLAY OLAY Arkadaşlar meğer bizim deli mecnun ASLAN ve ŞİMAL'in Aşkı çokkkk eskiye dayanıyormuş... Size bunun ŞOK resmini araştırıp buldum..... Evet şimdi karşınızda ASLAN ve Çocukluk aşkı | | |...
  4. cocuklar

cocuklar

kızım şuan 3 yaşında we ewde ona tuwalet eğitimi weremiyrm tuwaletten korktugunu soyluyor. bide onu egitmek için ne yapmam lazım ne gibi oyuncaklar yada neler alabilirim

Sayfayı Paylaş