gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Çocukların Duvar Karalamasına Son...!

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Çoğu annelerimiz bunlardan çok şikayet eder.Çocuk eline kalemi aldığı zaman duvar boyamak daha çok hoşuna gidiyor demekki,önündeki defterini bırakıpta direk duvara yöneliyor.Benimde kardeşim küçükken çok yapmıştı.Ama artık tasarımcılar bunuda düşünürek hem dikkatlerini çekicek ,hem karala karala bitmeyecek bir tasarım yarattılar.Üstelik üstüne rahatlıklada oturabilecekleri kağıt sandalye.Karalanan kısımıda barındarıcak geniş haznesiyle yaramaz çoçuklarımız için çok ideal:tik: [​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Allahtan çocuklarımda böyle bir sorun olmadı ama çevremde hakkaten duvarı harita gibi yapan çocukları biliyorum valla bu çözümde iyiymiş diyorum:D

Çocukların Duvar Karalamasına Son...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk Duvar Kağıtları

Çocuk Duvar Kağıtları

Çocuk Duvar Kağıtları modelleri istiyorum kızlar çocuklarımın odasının duvar kağıdını yenileyecez ama şık bir şey istiyorum.
  2. Çocuğunuz için etkinlik duvarı

Çocuğunuz için etkinlik duvarı

çocuk odası dekorasyonu Çocuk yazı tahtası Eğer çocuğunuz duvarları çiziyorsa, sizinde boş bir duvarnız varsa kara tahtayı duvarınıza asın çocuğunuz yaratıcılığını ortaya çıkarsın. Çocuklar için çizme alanı oluşturmuş olursunuz. çocuk ruh sağlığı içinde iyi bir etkinlik olacağı kanısındayım.
  3. Duvarlarınızı Çocuklarınızın Fotoğrafları Süslesin

Duvarlarınızı Çocuklarınızın Fotoğrafları Süslesin

Çocuk fotoğrafları ile dekorasyon Duvar dekorasyonu Duvar dekorasyonunda fasrklılık oluşturmak istiyorsanız çocuklarınızın siyah beyaz fotoğrflarını duvarınıza büyüterek asmanı mümkün. Çocuk fotoğrafları ile duvar dekorasyonu eve neşe katacaktır.
  4. Çocuk odası için duvar dekorasyonu

Çocuk odası için duvar dekorasyonu

Stickerlarla yapılan dekorasyon Çocuk odası dekorasyonu Çocuk odası duvar dekorasyonu için sticker modelleri kullanmak oldukça moda. bu örnekte de bir duvar baştan aşağı stickerlarla kaplanmış. Ortaya bu görüntü çıkmış.
  5. Son Moda Simli Duvar Kağıtları

Son Moda Simli Duvar Kağıtları

Duvar dekorasyonunuzu değiştirmek istiyorsanız ve gösterişli görünümler benim evimde olmazsa olmazım diyorsanız son trend simli duvar kağıdı modelleri sizler için vazgeçilmez seçenek olacaktır. Birbirinden farklı renk ve desendeki simli duvar kağıdı modelleri salonlarınızda, oturma odalarınızda, çocuk odası, yatak odası belki de mutfağınızda harika görünecektir. Gösterişli bir salon takımınız...

Sayfayı Paylaş