gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çocukların eğleneceği bir oyun daha -neyin var?

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu oyunda, öğretmen her dizeyi söyleyişte, o dize içinde geçen organı gösterir ; çocuklar aynı dizeyi yinelerler, öğretmenin devinimlerini öykünürler. Bir ağzım var minnacık Bir burnum var hokkacık
    Yanaklarım elmacık
    İki kulak, iki kepçe
    Gözlerim boncuk boncuk
    Bu oyun öğrenildikten sonra, çocuklar kendi başlarına ya da öğretmenle birlikte söylenerek de oynanabilir.

çocukların eğleneceği bir oyun daha -neyin var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni bir oyun daha...

yeni bir oyun daha...

Evet Meleklerim, Yeni oyunumuz başlıyor. Herkes yerini alsın. İşte Oyunumuz; Ben hayatımda hiç.... deyip başlıcam ve benden sonraki benim yapmadığım şeyi yapıp yapmadığını söyleyip kendi yapmadığı bişeyi söylücek ve böylece devam edicez
  2. komutanım bir oğlum daha var!!!

komutanım bir oğlum daha var!!!

Erzincan'da yola döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Jandarma Er Önder Muratoğlu'nun İstanbul'daki evinden acı feryatlar yükseldi. Acılı anne, taziye için gelen binbaşıya "Komutanım bir oğlum daha var, onu da vereyim." diyerek göz yaşlarına boğuldu. Oğulları Jandarma Er Önder Muratoğlu'nun şehit haberini Yozgat'da memleketlerinde alan anne Nuri ve Zeynep Muratoğlu, gece saat...
  3. Bir Kaçış Oyunu Daha

Bir Kaçış Oyunu Daha

http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/crypt-keeper.swf
  4. Değişik Bir Top Oyunu Daha

Değişik Bir Top Oyunu Daha

değişik top oyunları farklı top oyunları degişik Merhaba melişlerim O sevdiğimiz top oyununun daha değişik bir versiyonunu size getirdim bakalım bunu nasıl bulacaksınız :) seçilen oyun :grouphug:
  5. Bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz !

Bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz !

Arkadaşlar hafızanıza güveniyorsanız bu yarışma tam size göre :) Hem eğlenecek hem de çocuğunuza Kanz ürünlerinden hediyeler kazanacaksınız. Haydi oynayalım! http://www.hurriyetaile.com/kidycity_hafiza

Sayfayı Paylaş