gebe
  1. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Çocuklarınız Hayat'ın oğulları ve kızları.

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında şeker kız tarafından paylaşıldı.

hayat kızları
    Çocuklarınız Hayat'ın oğulları ve kızları.
    Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil,
    onlar kendi yolunu izleyen Hayat'ın oğulları ve kızları.
    Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler
    Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller.

onlara sevginizi verebilirsiniz, düşüncelerinizi değil.
    Çünki onlarında kendi düşünceleri vardır.
    Bedenlerini tutabilirsiniz, ruhlarını değil.
    Çünki ruhlar yarındadır,

Siz ise yarını düşlerinizde bile göremezsiniz.
    Siz onlar gibi olmaya çalışabilirsiniz ama sakın onları
    kendiniz gibi olmaya zorlamayın.
    Çünki hayat geriye dönmez, dünle de bir alışverişi yoktur.

Siz yaysınız, çocuklarınız ise sizden çok ilerilere atılmış oklar.
    okçu sonsuzluk yolundaki hedefi görür
    Ve o yüce gücü ile yayı eğerek okun uzaklara uçmasını sağlar.

okçunun önünde kıvançla eğilin

Çünkü okçu, uzaklara giden oku sevdiği kadar
    Başını dimdik tutarak kalan yayı da sever.:clap2:

Çocuklarınız Hayat'ın oğulları ve kızları. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baba oğul kız muhabbetleri

Baba oğul kız muhabbetleri

Oglum manita var mi? - Yok babacigim - Ben senin ya$indayken kariya kari demezdim, sen kime cektin lan? - Ama baba - Oğlum gel hele gel, gözüme çarpmıyo değil, sen eve hiç kız atmıyosun (bodoslama) -- Eeeöö baba yani öss ye hazırlanıyorum ben şimdi ya hani uğraşmamam lazım öyle işlerle - Oğlum arada sırada rahatlaman lazım hiç kafan çalışmıyo getir kızları biraz öp sev -- Ya baba...
  2. Oğulların ve kızların babaları hakkındaki düşünceleri:D

Oğulların ve kızların babaları hakkındaki düşünceleri:D

çocukların babaları hakkında düşünceleri çocukların babaları hakkındaki düşünceleri çocuğun babası hakkındaki çocuğun babası hakkında düşündükleri düşündükleri OĞULLAR BABALARI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜR ? 6 YAŞINDA :Babam herşeyi biliyor. 10 YAŞINDA :Babam çok şey biliyor. 15 YAŞINDA :Ben de babam kadar biliyorum. 20 YAŞINDA :Babamın da pek fazla birşey bildiği söylenemez. 30 YAŞINDA :Bir kere de...
  3. Erkek Çocuklar ve Kız Çocuklar

Erkek Çocuklar ve Kız Çocuklar

Kiz cocuga bir top atarsaniz hemen suratina carpar Erkek cocuga bir top atarsaniz onu yakalamak icin ellerini acar, yine de top suratina carpar Kiz cocugunuzu dişari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, suslenme fasli bittiginde kucuk hanim harika gorunmektedir ama gidiceginiz yere 1 saat gecikmişsinizdir... Erkek cocugunuzu dişari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, ama 10 dakika...
  4. Oğul ve kız

Oğul ve kız

Bakınız; Çocuk.Bir kimse rüyada birtakim çocuktan dogdugunu görmesi, üzüntü ve kedere isarettir. Çünkü çocuklari terbiye etmek içinBirtakim güçlüklere katlanmak gerekir.Bir kimse rüyada küçükBir çocugu dogurdugunu görse, o kimsenin dünyaca ilerlemesine üzüntü ve keder çekmesine isarettir.Bir kimse rüyada balig olmusBir çocuga rastladigini görse, o kimse için izzet ve serefe isarettir. Bazi...
  5. Hayat'ın ve Resim'in

Hayat'ın ve Resim'in

Merhaba melekleeeer :) burada hayatınıza dair resimler paylaşa bilirsiniz küçük detaylar olsa bile her ne olursa olsun sadece sizi ve hayatınızı anlatsın hadiiii şimdi benim hayatımdan bazı resimler paylaşayım ve size örnek bir şeyler olsun :tik: Okulum'dann

Sayfayı Paylaş