gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

çocuklarınıza örgü yelek, kazak, kıyafetler

Konu, 'Ören Bayan' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

örgü bebek yelekleri el örgüsü bebek yelekleri kazakistan kıyafetleri
    Farkındamısınız eskiden adetti birinin bebeği :bebeğim:eek:ldugu zaman o bebege illa el emeği göz nuru örgüden herhangi birşey örülürdü nede güzel olurdu belkı o anne örgü örmeyi bilmiyor onunda işine gelirdi .Kış aylarında bebeği sıcacık tuttugu gibi görünümü ilede göz doldururdu. Fakat artık hazır bir takım alınıyor geçiliyor . Ama bari kendi çocuklarımızda bu geleneği sürdürelim örnek mi bbulamıyorsun aa oda dertmi ben senin için bak birsürü örnek desen model buldum bile ..gerisi size kalmış.. :örgü:
    :örgü:Az hamarat olun bayanlar..:örgü:
    :örgü:
    *
    *
    *

MaWiM bunu beğendi.
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bundan varsa büyük bende kendime istiyorum =)

3. Gülvan

Gülvan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    :):örgü:şu ilk pembe çok hoşmuş nasıl çıkarabiliriz modelini tam benim cadıya göre

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çokk tatlı ve şirin modeller canım çok beğendim keşke örgü örme yeteneğim olsada örsem bunlardan ama nerde ya birinden gelecek hediye yada hazıra talim:D:D

meleknur 123 ve ßeLeN bunu beğendi.
çocuklarınıza örgü yelek, kazak, kıyafetler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek kazak hırka ve yelek modelleri muhteşem örgü örnekleri burda!!!

bebek kazak hırka ve yelek modelleri muhteşem örgü örnekleri burda!!!

Bebek kazak hırka ve yelek modellerine ait yazımızı inceliyorsunuz meleklerim. Bebek örgüleri denince akla da belli başlı örgüler gelir ki bunlar daha önce saymış olduğum bebek kazak hırka yelek tarzı örgü modellerdir. İster tığ işi ister şiş ile örülmüş olsun ki bebek örgüleri en basit haliyle bile kendilerine hayran bırakıyorlar bizleri. Küçük model örgüler olduğundan kolay örülmesi de...
  2. Örgü çocuk kazak modelleri yeni

Örgü çocuk kazak modelleri yeni

örgü çocuk kazak modelleri örgü kazak modelleri yeni örgü kazak örnekleri burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlerle kış modasından derlediğimiz çocuk modasına dair örgü modelleri sunacağız. Örgü çocuk kazak modelleri arayan tüm melek'lerimize ve örgü kazak örnekleri isteyen tüm misafirlerimize gelsin bu yeni kazak örgü modelleri, buyrun Melek'ler.
  3. Örgü Bebek Yelek Modelleri

Örgü Bebek Yelek Modelleri

Bebek Yelek Örnekleri Örgü Bebek Yelek Modelleri Bebekleriniz için, birbirinden şık mı şık, şirin mi şirin olan örgü bebek yelek modellerini, bu sayfamızda bir araya getirdik ve beğeneceğinizden emin olduğumuz yeni bebek yeleği örneklerini görücüye çıkartıyoruz Melek'ler. 404244
  4. Kapşonlu Örgü Bebek Yelekleri

Kapşonlu Örgü Bebek Yelekleri

Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendikten hemen sonra bebeğiniz için en iyisini düşünmeye çalışır ve daha doğmadan onu içiniz de koruma altına alırsınız. Bebekler için yapılan hazırlıklar için de yer alan bebek örgü modelleri bebeğin cinsiyeti kesinleştikten sonra farklı renk ve modeller ile bebeğinizi kış ayların da olduğu kadar serin havalar da koruma altına alıyor. Özellikle bebek yelek...

Sayfayı Paylaş