gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü kime aittir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü kime aittir evet bu sorumun cevabını verecek olan arkadaşıma yada arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü Hz. Ali'ye aittir

3. user

user Forum Okuru

çocuklarınızı sizin zamanınızdan başka zamana göre eğitin sözü kime aittir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir

Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir

Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir Zekanın peşinde koşmayın aptallığı yakalarsınız. Eğer...
  2. Olmasa mektubun yazdıkların olmasa isimli şarkının sözleri kime aittir

Olmasa mektubun yazdıkların olmasa isimli şarkının sözleri kime aittir

Olmasa mektubun yazdıkların olmasa isimli şarkının sözleri kime aittir lütfen bilenler varsa aramızda yazsın cevabını
  3. Plaka kime ait sorgulama

Plaka kime ait sorgulama

Plaka sorgulama kime ait olduğunu yada kimin üstüne ait olduğunu sorgulama öğrenme plaka kime aittir ? Şeklinde bir sorum olacak arkadaşlarım. Acaba herhangi bir aracın plakasının kime ait olduğunu tc ile yada e devlet ile o kişi olmadan sorgulaya biliyor muyum bu hususta bilgisi olan var mı ?
  4. Plaka sorgulama kime ait ?

Plaka sorgulama kime ait ?

Tc kimlik no ile plaka sorgulama öğrenme mümkün mü ? Tc kimlik numaraları kullanılarak kişinin adına kayıtlı olan kayıtlı bulunan arabalar var mı yok mu sorgulama yöntemi var mı ? Sizler için bunu araştırdık. Tüm araştırmalarımız bunun tam olarak mümkün olmadığını gösteriyor. Şöyleki; sadece kimlik numaraları kullanılarak kişilerin özelbilgilerine ulaşmanın bir yolu yok. Yanlız e-devlet sitesi...
  5. kina kime aittir

kina kime aittir

arkadaslar,oglumu evlendirecegim .kina organizasonu ve masraflari konusunda bilgisi olan varmi.daha dogrusu bana dusen neleri almak.bugun arkasalarla knkonusuyorduk bindalliyi kiz tarafi alacak denildi sasirdim.

Sayfayı Paylaş