gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

cocuklarınızın saç kesimi ..

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Ewet melişler aranızda anne olanlarınız mutlaka vardır ve çocuklarınızı ilk berber yada kuaföre götürdüğünüz günü hatırlıyorsunuzdur . onlar bundan çok korkar bırkaç kız cocuklarımız harıci onlar şimdiden bellidir zaten süslü olacakları :) ..ve sizden ilk saç kesimleri hakkında bişeler karalamanızı rica ediyorum .. bakalım küçük afacanlar korktularmı yoksa hoşlarınamı gitti?...:meri: laf aramızda ama annemin dediğine göre ben erkek olmak istemıyorum kesmeyinnnn diye ağlamışım :D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benm kücükken hic sacım kesilmemiş bazılarını kazıtıyolar falan benm hic kesilmemiş anca knsmaya baslayınca kesmsler o yzzden bana ait bir anı yok ama baskalarından dnlemek isterm

3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    oğlum ilk 1 yaşındayken eşim aldı götürdü onu berbere bende evde bekliyrm banyoyu hazırladım hemen gelince yıkayacam yavrum bir geldi saçı çok tatlı olmuş ama çok ağlamış .berber korkmuş morarmış çocukk eve geldiğinde babasına kızıyrdu kendince ama çok tatlıydı yaa prensim sonra hep berberin önünden gecerken kafasını çevirerek geçiyrdu çok zor alıştık saç traşına ama şimdi 4 yaşında abi oldu ve gittiği zaman hemen kendi oturur koltuğaaa

askkusum bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Büyük oğlumu hiç unutamıyorum.İlk ve daha sonraki saçını kestirmeye götürdüğümüzün hepsinde çocuğum saçı kesilirken uyukluyordu hahaha.Allah'tan bana sorun yaşatmadı hiçbir zaman saç kesiminde.Nice çocuklar var ortalığı resmen yıkıyorlar saç kestirmemek için.Ama oğluşumun eline bir saç fırçası verirlerdi aradan 5 dk geçtimi bakmışsın uyukluyor öyle keserlerdi saçını:D

5. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimikikızımda korkmadı gerçekten süslüler çok.

6. Paee

Paee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Ben o sorunu oglumda cok yasiyorum

garipsiyceksiniz belki ama oglum 12 yasinda ve cogunluk ben kesiyorum sacini
    güvenmiyor berberlere
    uzun sac seviyor ve berberlere istedigi gibi kesiyor muMusik baslar kolay geliyorduda artik biktim gecen tartistik bu yuzden :)) artik bir berberi olucak ve ayni berberi gidicek sürekli inssss

7. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Kızım haftaya ilk traşını olacak korkuttunuz beni :)

cocuklarınızın saç kesimi .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Kesimi!!!!

Saç Kesimi!!!!

perçem kesimi perçemli saç kesimleri perçem kesimleri saç kesimi video Aynı konunun 3 versiyonu... 1- Kadin/Erkek 2- Kadin/Kadin 3- Erkek/Erkek 1.Versiyon Kadin / Erkek: Bir erkegin hayati nasil karartilir? Kadin: Saçimi kestireyim mi? Erkek: Olur. Kadin: Ama kiyamiyorum. Erkek: Öyleyse kestirme. Kadin: Canim degisiklik istiyor... Erkek: O halde kestir. Kadin: Bana akil vermeyi...
  2. Saç Kesim Modelleri

Saç Kesim Modelleri

saç kesim modelleri sac kesimleri saç kesimi kesim modelleri 2011 2011 saç kesim, saç kesim modelleri 2011, saç kesimleri, saç kesimi, saç kesimleri 2011, 2011 saç kesimleri, 2011 saç kesim modelleri, Biz kadınlar, canımız sıkılınca yada görsel değişiklik isteyince işe ilk olarak saçalrımızdan başlarız değil mi Melek'lerim? Bazen renklerini değişiriz, bazen ise kestiririz :) Malum yaz da...
  3. Uzun saç kesim modelleri

Uzun saç kesim modelleri

uzun saç kesim modelleri saç kesim modelleri uzun kesimleri 2011 2011 bayan uzun saç kesim modelleri 2011, uzun saç kesimleri, uzun saç kesim modelleri 2011 bayan, uzun saç kesimi modelleri 2011, uzun saç kesim modelleri bayan, uzun saç kesim şekilleri Saçların belirli zamanlarda kesilmeye ihtiyacı vardır. Biz kadınlar ise bu konu da dertliyiz. Çünkü, saçlarımızın uzunluğunun bozulmaması...
  4. 2012 saç kesimi modelleri ....

2012 saç kesimi modelleri ....

evet bayanlar 2012 tarz modası olacak deniliyordu şimdi saç kesim modellerine bakınca sizlerde benim gibi hak vereceksiniz ...bu sezon ki saç modelleri kısa saç kesiminden yana kullanılmış buyrun sizlerde göz atınn ..... :tik:
  5. okulda Saç kesimi

okulda Saç kesimi

bizim okulda kurallar çok sıkı hocalr uzun saça asla tahammul edmyolardi bi kersinde okula yeni bi çocuk gelmisti bunun eski ookulnde böle sorun yokmus bu bi geldi upuzun saçlar kulaklara kadar küpe falan herkes waaww oldu sonr sinifimizin inegi akifi musa hoca ile biseylre knusurken gördüm derken ne oldugunu anlamadigimizz bi sekilde musa hocayi en bi hayvani sekilde zincirinden bosanmis...

Sayfayı Paylaş