gebe
  1. efeninannesi

efeninannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çocuklu Hanımlar İçin Bebek Arabasında Makyaj bölmesi

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında efeninannesi tarafından paylaşıldı.

Eşimden aldığım hediye bebek arabası sayesinde artık makyaj malzemelerimi bebek arabasının özel bölmesine koyuyorum. Böylece çocuğumla gittiğim heryerde makyajımı tazeleyebiliyorum ve ekstra çanta taşımak zorunda kalmıyorum. Hem güzelleşiyorum hem çocuğumla gezebiliyorum. Baby2go markasının avangarde modeli tavsiye ederim bebek arabası ihtiyacı olan hanımlar kaçırmasın derim. Özellikle makyajsız çıkmayanlar:)

Çocuklu Hanımlar İçin Bebek Arabasında Makyaj bölmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hünerli hanımlardan bebeğiniz için harika patik modelleri

Hünerli hanımlardan bebeğiniz için harika patik modelleri

hünerli hanimlar harika patik örnekleri hünerli hanımlar harika patik modelleri eller örgü Hünerli hanımlarımızın ellerinden çocuklarınız ve bebekleriniz için birbirinden güzel,şirin örgüden harika patik modelleri...
  2. Yeni Model Bebek Arabaları

Yeni Model Bebek Arabaları

yeni model bebek arabaları son model bebek arabaları en son arabası Hamiş anne adayları işte doğacak olan bebişlerinizi güzel güzel ve rahat rahat gezdirmek için birbirinden harika bebek arabalarına bir göz atın diyorum:):esra:Bu arabaların hepsi sitemiz de bebek bekleyen tüm anne adayların hediyem olsun:)Gönül isterdiki çok zengin olayım hepinize birer tane hediye edeyim ama malesef:D Buyrun...
  3. Makyaj da müjde Hanımlar!!!

Makyaj da müjde Hanımlar!!!

Sevgili Melek'ler, bundan sonra makyaj yaparken, bir amacınız daha olacak:) Yani sadece güzelleşmek için yaptığınız makyajın başka başka faydalarının olduğunu da öğreneceksiniz :) Çünkü; Fransa’daki St. Etienne Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma, makyaj yaparken yapılan hareketlerin vücudu esnettiğini ve kadınların daha dengeli bir duruşa sahip olmalarını sağladığını gösterdi.
  4. Oval Yüzlü Hanımlar İçin Makyaj Önerileri....

Oval Yüzlü Hanımlar İçin Makyaj Önerileri....

Oval Yüzlü Hanımlar İçin Makyaj Önerileri Oval Yüzlü Kadınlar Nasıl Makyaj Yapmalı Oval yüzlüyseniz işte tam size göre bazı makyaj önerilerimiz var...Yüzünüzün daha etkileyici ve daha hatları belli olsun istiyorsanız işte sizlere makyaj önerilerimiz var..Melekler Mekanı farkıyla sizlere bunu sunuyorum.... Oval yüzlü kadınlar için makyaj önerileri Güzelleşmek için yaptığımız...
  5. Hanımlara Özel 2012 Sonbahar Makyaj İçin Püf Noktaları...

Hanımlara Özel 2012 Sonbahar Makyaj İçin Püf Noktaları...

Sonbahar Makyajı İçin Püf Noktaları 2012 Sonbahar Makyaj Önerileri Bu yıl sonbahar ve kış aylarında nasıl makyaj yapacağız? Hangi makyaj stili trend olacak? Gözlerde ne renkler moda olacak?İşte siz hanımlara özel sonbahar makyajı için bazı püf noktaları....Artık öyle kafanıza göre makyaj yapmayacaksınız...püf noktalar neyse ona göre yapıp artık gözlere hitap eden güzelliğe...

Sayfayı Paylaş