gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

çocukluğunu kaybedenler!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

çocukluğunu kaybedenler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Levent Yüksel - Kaybedenler

Levent Yüksel - Kaybedenler

Ne hazin değil mi sevgilim hikayemiz Maalesef pek farkı yok diğerlerinden İtiraz etmedik , itiraf etmedik Kaybedenlerdendik değerlerinden Bari sen sonradan birazcık mutlu oldun mu El yordamıyla iyi kötü bir yol buldun mu Hiç hayır dedin mi , soru sordun mu Memnun değilim aldığım haberlerinden Beni sorarsan şahitsiz suçlar gibi Kınalı kanadı kırılmış kuşlar gibi Yazı gelmeyen upuzun kışlar...
  2. Patlamada hayatını kaybedenler

Patlamada hayatını kaybedenler

Kanlı patlamada tam 16 kişi hayatını kaybetti. Patlamada hayatını kaybedenlerden isimleri tespit edilenler ise şöyle; 16 kişinin öldüğü Güngören'de meydana gelen patlamalarda ölen ve yaralananların isimlerinin belirlenmesine çalışılıyor. Patlamada ölenlerin arasında 3 yaşında bir çocuk da var. HAYATINI KAYBEDENLER: Fadime Beşkan, Hayrettin Güler, Şeyma Özkan Taha Yıldız Aleyna Çelik...
  3. Çocukluk oyunlarımız

Çocukluk oyunlarımız

Bir an daldım gittim hemde bayağı derinlere çocukluğuma kadar daldım gittim ve içimi sonsuz bir hüzün kapladı..Şu resimlerde aslında o kadar çok şey gördüm ki saflığı temizliği doğallığı çocukluğunu doya doya yaşayan çocukları...Bilmiyorum şimdiki çocuklar acaba şanslımı yoksa yozlaşan hayatla birlikte yitip giden manevi değerlerin yanısıra doğallığı yaşayamadıkları için şanssızlarmı?.....
  4. mevlanadan umudunu kaybedenlere

mevlanadan umudunu kaybedenlere

mevlana umut umut mevlana sözleri sözleri mevlananın umutla ilgili 'Üzülme' der HZ.Mevlana ve devam eder; "bir yandan korkun bir yandan umudun varsa iki kanatlı olursun; tek kanatla uçulmaz zaten. sopayla kilime vuranın gayesi, kilimi dövmek değil kilimin tozunu almaktır. Allah sana sıkıntı vermekle kirini, tozunu alır, niye kederlenirsin? taş taşlıktan geçmedikçe,parmaklara yüzük olamaz....
  5. Gmail Giriş ( Girişi Kaybedenlere )

Gmail Giriş ( Girişi Kaybedenlere )

Gmaile girmek istiyorsunuz ama linkini aramak istemiyorsanız birazdan sizlerle paylaşacağımız yeri sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz arkadaşlarım. Yada Gmail Notifier konumuza bakarak bu eklentiyi kurabilir ve bu dertlerin tamamından kurtulabilirsiniz. Biliyorsunuz ki zaman herşeydir internet kullanıcıları için. Kaybettiğiniz gmail girişi için sizlere bir link veriyoruz dediğimiz gibi bu...

Sayfayı Paylaş