gebe
  1. sihir_perisi

sihir_perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çocukluğunu özlemek

Konu, 'Melek Sözlük' kısmında sihir_perisi tarafından paylaşıldı.

her yaşın daha büyük sorumluluklar getirdiği dikkate alınırsa sorumsuzluğun özlenmesidir

2. =ZaMaN=

=ZaMaN= Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çocukluğunu özlemek
    zamanında farkında olmadığın ama bolca verilen sevginin şimdi muhtaç olduğun ve farkına varabileceğin halde verilmediğini hissettiğin anda duyduğun acıdır...

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyden bi haber tozpembe gözlüklerinle hayata bakmayı özlemek

4. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Gelecekte değil "an"da yaşamanın özlemidir.

5. eeliff

eeliff Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç tatmadıgım bı duygu karmasası

Çocukluğunu özlemek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzakları özlemek

uzakları özlemek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sevmek Özlemektir...

Sevmek Özlemektir...

Sana içimde nasıl bir sayfa açtığımı sen bile tahmin edemezsin, hiçbir zaman pişmanlık duymadım seni sevdiğim için, seni bir başkasına ait olduğunu söylediğinde bile seviyordum ben ve bunu gurur yapmadan tekrar tekrar söyleyecek gücüm var hala seviyorum, ama seni ve sevdanı istemiyorum cümlesini senden duymakta beni çok kırdı, sana yinede sitem etmedim, o cümlelerin içinde haklı bir sitem...
  3. offfff özlemek....

offfff özlemek....

offfff özlemek
  4. özlemek....

özlemek....

Ozlemek; sevmektir ilk once Cunku sevmezsen ozlemessinki delicesine. Ozlemek; aglamaktir Akan her go...zyasinda anilari animsamaktir. Ozlemek; uzaklara dalmaktir Cok uzaklara... Ozlemek; umit etmektir Hayal etmek basarmanin yarisidir misali. Ozlemek; sıkılmaktir Bazen yalnizligindan, bazen ise etrafindaki gereksiz kalabaliktan. Ozlemek; haykirmaktir Sesin kisilircasina ozledim...

Sayfayı Paylaş