gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocukluğunuzda oynadığınız oyunlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ne güzeldi o çocukluk günlerimiz değil mi şimdi teknoloji devri çocuklar hiç bizim oynadığımız oyunları oynamıyorlar. Yakartop, yedikule çelik çomak istop gibi oyunlar oynardık daha birçok oyunda var ama günümüzde çoğu unutuldu bile:( Peki sizin aklınızda kalan unutamadığnız çocukluk oyunlarınız neler?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçekten güzel günlerdi. Evet teknoloji bu kadar gelişmemişti ama doğallık vardı insanlar da... Bayramlar bile çok farklıydı. Ne yazık ki gelişen teknoloji ile birlikte birçok manevi duygular yozlaşmaya başladığından beri artık çoğu değerler insana eskisi gibi tat vermemeye başladı. Bir kere çocukların oyun oynayabileceği alanlar bile azalıp heryer bina doldu. Benim hatırladığım çocukluk oyunlarım arasında istop, yakartop, çelik çomak, yedi kule, çizgi oyunu ve lastik atlama v.s geliyor özellikle çizgi oyununu saatlerce oynasam bıkmazdım:)

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Aaaaaahhh aaahhh o guvenli sokagimizda bi yigin cocukla saklambac oynamak ne zevkliydi. :)

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aynen kuzum yav cok guzeldı

karakuzu bunu beğendi.
Çocukluğunuzda oynadığınız oyunlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türkcemizin bize oynadığı oyunlar

türkcemizin bize oynadığı oyunlar

Adam gazeteciye gidiyor. -Usta bir Sabah ver, bir Akşam ver diyor. Gazeteci de -sana günde bir Posta yeter diyor . Bu örneği bildikten sonra ben nasıl gönül rahatlığı ile gazete alabilirim ki? Sonra minibüs şöförü sesleniyor: -Arkadan vermeyen kaldı mı? Bende , -arkadan uzattım sen önden alamadın mı" diyorum. Böyle bir minibüs şöförü ile kavga etmeden nasıl seyahat edebilirim ki?...
  2. Eski Çocukluk oyunlarımız

Eski Çocukluk oyunlarımız

çocukluk oyunlarımız eski çocukluk oyunlarımız cocukluk oyunlarimiz cocukluk oyunları oyunlari BEŞ TAŞ Karşılıklı iki kişi tarafından oynanır. Kızlar da erkekler de oynar. Taşlar (5 adet) yere atılır. İlk önce BİRLER oynanır. Birlerde; oyuncu bir taşı baş hizasına kadar havaya atar. Havaya attığı taş yere düşüne kadar taşı havaya attığı elle yerden bir taş alıp havaya attığı taşı...
  3. Çocukluk oyunlarımız

Çocukluk oyunlarımız

Bir an daldım gittim hemde bayağı derinlere çocukluğuma kadar daldım gittim ve içimi sonsuz bir hüzün kapladı..Şu resimlerde aslında o kadar çok şey gördüm ki saflığı temizliği doğallığı çocukluğunu doya doya yaşayan çocukları...Bilmiyorum şimdiki çocuklar acaba şanslımı yoksa yozlaşan hayatla birlikte yitip giden manevi değerlerin yanısıra doğallığı yaşayamadıkları için şanssızlarmı?.....
  4. Engin Akyürek'in Oynadığı Diziler

Engin Akyürek'in Oynadığı Diziler

engin akyürek röportaj engin akyürek in oynadığı diziler oynadığı diziler dizileri filmleri Melekler yakışıklı oyuncu Engin akyürek'in oynadığı diziler,:rtfm: Karayılan dizisinde Nizipli rolüyle tanınır.Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında derece almasıyla sanat dünyasına adım atmıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih bölümü mezunudur. Rol Aldığı Film ve...
  5. Melekler çocukken oynadığınız,tadı damağınızda kalan oyunlar neler

Melekler çocukken oynadığınız,tadı damağınızda kalan oyunlar neler

CANLARIM HEPİMİZİN ÇOCUKLUĞUNDA OYNADIĞIMIZ OYUNLAR VARDIR. BENCE İNSANIN EN GÜZEL ÇAĞI ÇOCUKLUK YILLARIDIR.ÇOCUKLUK ZAMANLARIMIZDA ZAMANIN NASIL GEÇTİĞİNİ BİLEMEZDİK AKŞAMA KADAR OYNASAK YİNE DOYMAZDIK...... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us

Sayfayı Paylaş