gebe
?

Çocukluğunuzun en güzel oyunu...

1. İp atlama

oy sayısı 2
    28,6%
  2. Saklambaç

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Yakan Top

oy sayısı 2
    28,6%
  4. Ebelemece

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Körebe

oy sayısı 0
    0,0%
  6. İstop

oy sayısı 1
    14,3%
  7. Beş taş

oy sayısı 0
    0,0%
  8. İsim şehir

oy sayısı 0
    0,0%
  9. Birdirbir

oy sayısı 0
    0,0%
  10. Diğer (Belirtiniz)

oy sayısı 2
    28,6%
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çocukluğunuzun En Güzel Oyunu Hangisiydi?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çocukluk oyunları çocuk oyunları

Sevgili melekler, bu konumuzla sizi çocukluk yıllarına götürmek istiyoruz. Şimdilerde her ne kadar çocuklar eğlenmek için bilgisayarları kullansa da bizim çocukluğumuz sokaklarda geçti. Çeşit çeşit oyunlarla her günü en mutlu şekilde geçirirdik. Peki o zamanlardan günümüze hangi oyunlar kaldı aklınızda? Saklambaç, yakan top, ebelemece, alim sende ve bir sürü oyun. Anketimize katılın oylayın ve çocukluk oyunlarıyla ilgili duygularınızı yazıp bilmeyenlere o günlerden kalma oyunlarınızı hatırlatıni tanıtın..:tik:

2. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    bana kızacak şimdi titan olmayan şıkkı söylüyorum diye:utan: ama met oyununu cok severdim ben

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    her oyunu oynardıkk ee kız çocuğu olduğumza en çok ip oynardık çok güzel bi çocukluk yaşadım şimdikiler pc başında sanal oyunalrla kandırıyorlar kendileri şuanda çocuk olmak istemezdim

4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Aynenn her oyunu oynardık zamanın nasıl gectığını anlamazdık özellikle 9taşı çok oynardık mahallece kız erkek ne zevkli olurduu doyamazdık vallaaa ah ah :D:D

5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    ben en çok yakan topu severdm acayip vururdum acayipte kaçardım hahaha eee başarılı oluncada o oyunu oynamaktan zevk alırdım :D:D

Çocukluğunuzun En Güzel Oyunu Hangisiydi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

Bana göre kadın her yaşta bakımlı olduktan sonra güzeldir ama buda güzellikle alakalı değişik bir yaklaşım arkadaşlarım. Haberimizin Detayı Şimdiye kadar pek çok şey yazılıp çizildi. Ancak bu defaki araştırma, kadının hangi yaşta kendini iyi ve seksi hissettiğini tam bir sayı vererek belirtti. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kendilerini en çok 32 yaşında güzel...
  2. En güzel aşk hangisidir?

En güzel aşk hangisidir?

sizce En güzel aşk hangisidir? Yıldırım aşkı İmkansız aşk Platonik aşk İlk aşk Zor aşk
  3. Hangisi En Güzel Görüntü ¿

Hangisi En Güzel Görüntü ¿

Hangisi En Güzel Görüntü Yeni doğmuş bir bebek uyuyan sevgili Dolunayın denizle aksi Batan Güneş Öpüşen yaşlı bir çift bebeğini emziren bir anne Uçaktan görünen bulutlar
  4. En sevdiğin çocukluk oyunu ne

En sevdiğin çocukluk oyunu ne

Çoukken oynamayı en çok sevdiğiniz oyun ne... Benimki evcilik ve yakantop bide saklanbaç var... Bi de unutmadan seksek vardı..:):):) Nerdeyse hepsini saydım mı ne...:) Sizin sevdiğiniz oyunlar neler melekler...:):):):):):):)
  5. Çocukluğunuzun Çizgi Filmi Hangisi?

Çocukluğunuzun Çizgi Filmi Hangisi?

eski çizgi filmler unutamadığınız çizgi filmler Sevgili melekler, bazen eskilere dalar gideriz. Özellikle de moralimiz bozuk olduğunda keşke küçük kalsaymışım dediğimiz olur. Peki eskilere hayal de olsa şöyle bir gidelim ve düşünelim. En çok izlediğiniz, en sevdiğiniz, belleklerinizde yer eden çizgi film ya da filmler hangileri? Hangi çizgi film karakterine bayılır, seyretmeden durmazdınız?...

Sayfayı Paylaş