gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Çocukluk Resimlerimizi Paylaşıyoruz Hadi Siz de Paylaşın

Konu, 'Nostaljik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim biliyorsunuz ki üye aile albümümüz var.O bölüm de hemen hemen bir çok meleğimiz kendi resimlerini yada çocuklarının reismlerini paylaşıyor.Ama ben kimsenin çocukluk resmini paylaştığını görmedim:D Elinizde yada bilgisayarınız da bakıp bakıp gülümsediğiniz çocukluk yada bebeklik resimleriniz varsa buraya ekleyelim hep beraber paylaşalım:):):)Renkli ve şirin kareler çıkacağına eminim.Nostalji yapalım:):):) Bakalım bizim minik melekler küçükken nasılmış?:):):)

İlk olarak ben başlıyorum:D:DGülmek sırıtmak yok ama:D:D:D

Tipe bak yaa:D:D:Ddişimin biri yok:zuha:

Kırmızılı elbiseli ben oluyorum:zuha:yanımdaki dadlu delikanlı da erkek kardeşim oluyor:DAramızda 1 yaş var ama görüntü sizi yanıltmasın:D:D:D

Sıra kimde bakalım kim paylaşıyor:D

Son düzenleme: 8 Nisan 2010
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    yahu şimcik ne ettin meçhulüm benim fotolarım hep banyoda ekilmiş...mahrem fotolar etme tutma :D:D hahaha

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :zuha::zuha: Allah iyiliğini versin emi kuzu:zuha:Sende namahremsiz bir foto bul hahaha ya da mahrem yerleri karala:puha::puha:

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Meçhulcüm ben foto eklemeden evvel kırmızılı elbiseli foton hakkında yorum yapmak istiyorum meleğim.... Teee o zamandan belliymiş çok dadlu yanaklı bir kız olacağın.... o zamanda şimdide çok dadlu yanaklara sahipsin.. Allahseni sevdigüne bağışlasın 1 tanem...

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım benim teşekkür ederim:):):)Yanaklarım gerçektende halen aynı:DBende tek değişmeyen onlar sanırım:D:D:D İltifatlaırn karşısında yanklaırm kızardı he bilesin:utan:AMİNNNNN diyorumm cümlemizinnnn....

Senden de bekliyoruz bilesin:ehi:

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim çocukluk resimlerim malesef bende yok ama teyzemde albüm albüm vermiyor bize :D ''Zamanında yırtmasaydınız''diyor:D Ama söz veriyorum ondan çalabilirsem ekliyecem bende :D

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :puha: Acaba neden yırtıyordunuz:zuha:İnce detaylaarını anlatırsın bir ara değil mi gıraliçamm:D:D:DSabırsızlıkla fotonuzu bekliyorum:puha:

8. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hahaha en kısa zamanda buraya atacağımdan emin olşabilirsin yada msn den sana sen buraya hahah

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şımarıklıktan işte neden olacak :D:D Annemin albümü bir kaç yıl öncesinden başlıyor, biz yetiştikten sonra yani :D:D Resim yırtmaya meraklı çocukları varmışda garibimin :D:D O kendi ve rahmetli babamın eski fotoğraflarınıda teyzemden zorla aldı çoğalttı verdi geri :) Teyzemde de anlamsız bir fotoğraf verme pintiliği var, üstelik çoğaltıp geri verecem sözünede inanmama gibi birde huyu var :D:D Ama ben onu kafalar çalarım merak etme sen :D

10. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kıyamam annene yaa yazık...Ellerinden öpüyorum annenizin.:)Babanız içinde allahtan rahmet diliyorum başınız sağolun.

Benimde bazı akrabalarım öyle.Resimlerin çoğu onlardadır.Eskiden foto makinesi nerde.Durumu iyi olan alır çeker resimleri beraber çıkartıdık.Ancak nedense hepsi onlarda kalırdı:zuha:
    Adminim sen kafalı teyzoşunu al resimleri.Bekliyorum bakk:D

11. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG][​IMG]

Hayatta sevmezdim resim çekilmeyi.. Çok utanırdım nedenseee...:)

İşte birinde dilimi yanağıma takmış bitsin bu işkence diye bekliyorum...
    Birindede amcamın yanındayım.. ama fotoğrafçıya bakan kim:tik:

12. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Amann allah'ım ne tatlı kız bu böyle yaa:):):)Handanım valla çok tatlıymışsın.O kadar masumsun ki yaptığın yaramazlıkları tahmin edemiyorum:D:D:D

Amcanın yanında oturduğun resimde çok komik çıkmışsın.Dünya umrunda değil.Resim çekmeyi sevmediğin belli.İnsan birinde bakar ya:D

Teşekkürler handanım bizimle paylaştığın için.Gerçektende çok güzelsin halen de öylesin:çapkın:

13. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Oyy oyy oyy çok tatLıymışsınız maşallah maşallah :D:D

14. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113
    :puha: Sümüklü handan :D:D:D:D

15. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

bak şimdiiii.. Nerde hani yaaaa...

Bir kere kolay kolay burnum akmazdııı:D

Çocukluğumda geçirmediğim hastalık kalmadı. Fazla hassastım ama asla o dediğin şey bende mevcut olmazdııı:D

Çocukluk Resimlerimizi Paylaşıyoruz Hadi Siz de Paylaşın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlülerin çocukluk resimleri

Ünlülerin çocukluk resimleri

ünlülerin cocukluk resimleri ünlülerin çıplak resimleri çıpla ünlüler sanatcıların cıplak çıplak halleri Onlar analarından şimdiki hallerinde doğmadılar. Herkes gibi onlarında çocukluk dönemi oldu. İşte şimdi hayranlıkla baktığınız ünlülerin çocukluk resimleri:
  2. Nihat Doğan'ın çocukluk resimleri

Nihat Doğan'ın çocukluk resimleri

nihat doğan küçüklük nihat doğan küçüklük fotoları nihat doğanın çocukluk resimleri, küçüklük resimleri burada arkadaşlar "Olay adam Nihat Doğan'ın çocukluk resimlerini merak ediyor musunuz" diye sormayacağım. Çünkü biliyorum ki tüm Türkiye Nihat'ın çocukluk resimlerini görmek ister :) Tüm Türkiye'yi bilmem ama siz Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz bu yazımızda...
  3. Bir Şarkısın Sen Ali Taşçı Resimleri de paylaşın

Bir Şarkısın Sen Ali Taşçı Resimleri de paylaşın

Az önce sizden Bir Şarkısın Sen Mukaddes resimleri istemiştim şimdide sizden Bir Şarkısın Sen Ali Taşçı Resimleri paylaşmanızı istiyorum. Şimdiden her iki paylaşımınız için tşk ederim.
  4. Zaman Tüneli Kapakları Dini resimler de paylaşın

Zaman Tüneli Kapakları Dini resimler de paylaşın

Selam arkadaşlar ben sizden Facebook Zaman Tüneli Kapakları için Dini resimler paylaşmanızı rica ediyorum. Şimdiden paylaşımınız için çok sağolun.
  5. İclal Aydın Resimleri de paylaşın

İclal Aydın Resimleri de paylaşın

Az önce sizlere sevdiğim oyuncu, sunucu ve şiir yorumcusu olan İclal Aydın kimdir biyografisini paylaşır mısınız diye yazmıştım şimdide İclal Aydın Resimleri paylaşmanızı istiyorum ve şimdiden resimler için tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş