gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cocukluk sesimsin

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cocukluk sesimsin

teşekkürler.

Cocukluk sesimsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeS.....

SeS.....

Kar yağıyordu.Şehir biran da-şehiri sehir yapan objeler bir kar kütlesiyle örtüldüğü için-bir dağa benzemişti.Mutluydum.Hep gitmek istediğim yer birden bire bahçeme gelmişti.Sorunsuz geçen bir gecenin ardından bahçeye çıkıp kara doya doya dokunuşum şimdi bile çok net bir şekilde aklımda.Hafızam beni yanıltmıyor ise,başımdan şöyle bir olay geçmişti o gün... Aslında pek ilginç bir olay...
  2. Cocuklukta ve Ergenlikte görülen tikler...

Cocuklukta ve Ergenlikte görülen tikler...

ergenlikte burun ergenlikte tik tikler Çocuğunda başlayan göz kırpma, burun çekme, boğazını temizleme gibi garip hareket ve ses çıkarmalar anne babaların kaygı duydukları durumlardan biridir. Yineleyici istem dışı, amaca yönelik olmayan, ancak baskılanabilen hareketler olarak tanımlayabileceğimiz bu durumları tik olarak adlandırıyoruz. Tikler sıklıkla çocuk ve ergenlerde görülmekte ve bu...
  3. cocukluk dualarımız

cocukluk dualarımız

Allaam lütfen annem ölmesin, babam ölmesin, amcam ölmesin, binnur teyzemle murat dayım ölmesin. çok uzun bi zaman ölmesinler ama. ananem 35 yıl ölmesin. eüzübineşeytanirracim bisminnahirrahmanirrahim. yok ananem hiç ölmesin. ondan önce ben ölebilirim, öyle olsun. amin" *.Allaaaamm lüften babamın getirdiği oyuncak bebeği canlandır, onunla arkadaş olmama izin ver, eğer onu canlandırmak...
  4. o ses ne sesiydi?

o ses ne sesiydi?

eşim nobette oldugu günler tv başında uyurum genelde gece bi sesle uyandım banyodan geliyodu takur tukur önce uyku sersemi şaşırdım ve korktum acıkcası biarz bekledim devam etti sonra banyoya gitti sesin banyoda vileda kovasından geldiğini anladım önce kuş ve çıkamadıgı için çırpınıyo diye düşündüm ama sonra dün hic cam acmadıgım aklıma geldi kuş girmesi imkansız dı yani fare oldugunu düşündüm...
  5. ses

ses

sesin bir eneji türü olduğnu nasıl anlaız?

Sayfayı Paylaş