gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çocuksuz kadın, liderlik yapamaz!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çocuksuz kadın, liderlik yapamaz! Avustralya karıştı! İktidardaki muhafazakar partinin bir yetkilisi, kadın muhalefet liderine sert yüklendi.... 03.05.2007 04:53 Seçim yılında Avustralya karıştı! İktidardaki muhafazakar partinin bir yetkilisi, kadın muhalefet liderine sert yüklendi. Başbakan John Howarnd'ın siyasi danışmanı olan Bill Heffernan, İşçi Partisi Başkan Yardımcısı Julia Gillard (45) için "Halkı anlayamaz çünkü çocuğu yok" dedi, bu yüzden liderlik yapamayacağını savundu. "Bulletin" adlı dergiye verdiği röportajda "Bir tohlumdaki en önemli anlayış anneler, babalar ve bebek bezleri, aileyle ilgilidir" diye konuştu.

Bu sözler ülkedeki birçok kadını olduğu gibi siyasileri, Başbakan'ı da kızdırdı. Desteği giderek düşen Howard, danışmanına yüklenerek "Kişilerin çocuk sahibi olup olmadıkları, evlenip evlenmedikleri tamamen özel meseleleridir. Kamuya açık eleştiri konusu olamaz" dedi. Senatör Heffernan da bunun üzerine yeni açıklama yapıp "Julia Gillard ve sözlerimden rencide olmuş herkesten özür dilerim" dedi.

SAÇI BİLE ELEŞTİRİLDİ

Avustralya'daki krizin ortasında kalan Gillard daha önce de saç stili, aksanı ve hatta evinde çok az mobilya olması nedeniyle bile eleştirilere maruz kalmıştı.

(SABAH)

http://www.haberturk.com/haber.asp?i...&dt=2007/05/03

Çocuksuz kadın, liderlik yapamaz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teşvik ve Liderlik

Teşvik ve Liderlik

İster büyük ister küçük olsun, ister kadın ister erkek olsun, toplumsal statüsü her ne olursa olsun herkesin desteğe, ilgiye ve teşviğe ihtiyacı vardır. Aile reisi bir babanın ne kadar desteğe ihtiyacı varsa, o ailenin annesi olma rolünü üstlenmiş eşinin de o kadar teşviğe ihtiyacı vardır. Doğru... hayat, zorluklar, sorunlar ve sıkıntılarla geçer, pek azımızın her işi asan, her derdi...
  2. Liderlik Sanattır

Liderlik Sanattır

LİDERLİK SANATTIR... Liderlik üzerine yeni bir kitap; "Destekleyici Liderlik Sanatı"... Yazan Donald Walters... Ganj Yayınları''ndan çıkan kitaptaki ilkelerden bazılarını gençlerin dikkatine sunalım... -Gerçek liderlik tek bir çeşittir: İnsanlara yol gösterir; onları mecbur etmez. Onları dahil eder; zorlamaz... -Bir liderin kendini önemsemesi kendini baltalayan bir...
  3. Kadına Tacizde Avrupa'da Liderliğe Oynuyoruz

Kadına Tacizde Avrupa'da Liderliğe Oynuyoruz

hamile kadına taciz Kadına Tacizde Avrupa'da Liderliğe Oynuyoruz Kadına Tacizde Avrupa'da Liderliğe Oynuyoruz; Avrupa Birliği'ne bağlı Avrupa Yaşam ve Çalışma Koşullarını İyileştirme Kurumu tarafından hazırlanan "4'üncü Avrupa Çalışma Koşulları Anketi" açıklandı. Anketin "cinsel taciz" bölümünde, "Kadınlar bu tür eylemlerle erkeklerden üç kat...
  4. Erkekler bana yanlış yapamaz’

Erkekler bana yanlış yapamaz’

YEŞİLÇAM ENTERESAN BİR FİLM KAZANIYOR. İLK TÜRK WESTERN-KOMEDİ FİLMİ 'ÖLDÜR ONU'NUN ÇEKİMLERİ ÇATALCA’DA TAMAMLANDI. Filmde usta isimlerin yanı sıra seksi şarkıcı Şimal Gökçe de rol alıyor. Seksi bir kovgirl'ü oynayan Şimal, ilk kez silah kullandığını söylerken, 'Tehlikeli bir alet ama ben de tehlikeli bir kadınım. Kullanmayı bilmiyorum ama özellikle bana yanlış yapan erkeği vurmaktan...

Sayfayı Paylaş