gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Cocuktuk,Büyümek Isterdik.

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Büyüdük,Cocuklugumuzu Geri istiyor ve Özlüyoruz.Büyüklügün verdigi Sorumlulugu Bazen Tasiyor ama Bazende Tasiyamiyoruz,agir Geliyor.Büyümek zormus be... Hele ayakta kalip mücadele etmek Hayatin Zorluklarina Karsi,insani Bazi Zaman yildiriyor.

Bu Hayatda,Yok Yok bu Oyunda Kaybetmis gibi hissedersin Kendini ve Yok Olmak Istersin,ama Seni Birseyler tutuyor "Gitme" diye.Lanet Olsun...
    Ya Icimizdeki o tertemiz Duygu "aSk".Bir Varligi,bir Insani Sevmek,Onun icin herseyi yapmak,ugruna Ölümü Göze Almak....Arkanda Birinin Olduugnu Bilmek...
    ama Ya bu Duygunun Öteki Yüzü "acI".Geceler Bitermi,Gözyasi Dinermi,Ölmüs Bedenin Tekrar Yasiyabilirmi?Ya acI?Gidermi...Insanin Sanki Bedeninden bi Parca Koparcasina acI cekmesi,Birisinden Dayak Yer gibi Aglamasi,Haykirmasi,ve Buna Tek Biri Sahit "Bir Allah,Birde Geceler...."Birgün Bizler Gene Ölümüne Sevebilcezmi?Lanet Olsun...
    Belki Yalnizlik,bazi zaman iyidir.Kendinle bas basa Kalip,Beden ve Ruhunu DInlendirirsin,Bu Sana Huzur Verir.Ama Bazen ucurumun kenarinda bir ince Cizginin üstünde gibisindir.Dokunsalar "Ölüm"
    Ne Demisler,Yalnizlik Paylasilsaydi,Yalnizlik Olmazdi.Ben Yalnizligimi Gecelerle PAylastim,yalnizlik Sadece Geceye Mahsustur,Sadece Onunla Paylasilir.Baska Kimse ile ASLA!Lanet Olsun...

Sonuc...

Güclü Olucaksin,yilmicaksin.Zorluklara Karsi yikilmicaksin.Daha Neler Cikcak Karsimiza....

Aciyi Bileceksin,ama yerinde cekiceksin.

Gözyasi Dökcen!,ama aci cektigin icin degil,gücsüz oldugun icinde degil.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cocuktuk,Büyümek Isterdik.
    Güclü Olucaksin,yilmicaksin.Zorluklara Karsi yikilmicaksin.Daha Neler Cikcak Karsimiza....

Gözyasi Dökcen!,ama aci cektigin icin degil,gücsüz oldugun icinde degil

kesinlıkle katılıyorum...hele final harıka olmuş beniş tam benım örnek aldığım bi yaşam biçimi...teşekkürler bitanem

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Gözyasi Dökcen!,ama aci cektigin icin degil,gücsüz oldugun icinde degil.

Şu yazıların son bölümüne bayılıyorum harika :)

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Belki Yalnizlik,bazi zaman iyidir.Kendinle bas basa Kalip,Beden ve Ruhunu DInlendirirsin,Bu Sana Huzur Verir.Ama Bazen ucurumun kenarinda bir ince Cizginin üstünde gibisindir.Dokunsalar "Ölüm"
    Ne Demisler,Yalnizlik Paylasilsaydi,Yalnizlik Olmazdi.Ben Yalnizligimi Gecelerle PAylastim,yalnizlik Sadece Geceye Mahsustur,Sadece Onunla Paylasilir.Baska Kimse ile ASLA!Lanet Olsun...

süperrr bebeğim bitanem annesının bebeği

5. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler canlarım.Analı kızlı döktürmüşsünüz yine..Bende bir şey eklemek isterim bu güzel paylaşıma..

Hayatta hiç bir şey vazgeçilmez değildir..Öyle olsaydı eğer yaşayamazdık..

6. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Vallahi yazının hiç biyerinden alıntı yapmadım her tarafı çok güzel gerçekten süper bir yazı emeğine sağlık yüreğine sağlık arkadaşımmm....:):)

7. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için eğer beğendiyseniz ben konu açmaya devam :)

süpersin ablam teşekkürler

8. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

beğendik tabi canım bunlar bizi hayata motive eden yazılar canım güzel olmazmı:)
    saol emeğine sağlık

Cocuktuk,Büyümek Isterdik. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyümek

Büyümek

Bir ağacın, bitkinin yahut herhangi bir şeyin normal gelişme seyrinin aksine aniden büyümesi, bu şeyin uğrayacağı zarara, Bir insanın anormal büyümesi onun ölümüne, Bir organın normal ölçüde büyümesi, o azanın delalet ettiği tabire uygun olara yorumlanırr. Mesela dilin büyümesi büyük söz söylemeye, kolun uzaması cömertliğe, ayağın büyümesi - ayakkabı da büyürse- dünyalığın genişlemesine vs....
  2. Büyümek İstemiyorum

Büyümek İstemiyorum

Tamamen kendi içimden gelenleri yazdım umarım begenirsiniz. Büyümek İstemiyorum Zaman ne çabuk geçiyor bunu farkettim.Daha dün gibiydi herşey okula yeni başladıgım gün,şimdi ise kocaman bir kız olmuşum.BÜYÜMÜŞÜM. Geçmez dedigim zaman su gibi akıp geçmiş,geçiyor hala. 2 yıl öce hep büyümeyi hayal ederdim ah bir 18 yaşıma girsem ,zaman hemen geçse diye düşünüp dururdum. 18 yaşımda degilim...
  3. Hissetmek Istersen

Hissetmek Istersen

melekleri hissetmek Bugün sen yalnız hissetme kendini… yüzünü asma sevgisizlikten. Aslında sen seçtin sevgisiz kalmayı ama yinede ağlamazsın gözlerin yüreğin sızlamasın yanında gerçek seven yok diye. Yalnız değilsin ama bilirim yanındaki yüreğindeki değil. Gerçek sevdiğin yok şimdi belkide olmayacak yada sevmiş gibi yapacaksın birililerini. Bugün sevgililer günü ve senin sevdiğin yok belki...
  4. yürekte büyümek ....

yürekte büyümek ....

Okulda birinci sınıf ögrencileri, bir aile fotografı üzerinde tartışıyorlardı. Fotograftaki küçük çocugun saç rengi ailenin öteki bireylerinin saç renginden degişikti... Ögrencilerden biri o erkek ...çocugunun belki de evlat edinilmiş olabilecegini söyledi. Onun bu sözünü duyan başka bir küçük kız ögrenci, birden sesini yükseltti; - Ben evlat edinme konusunda her şeyi bilirim, çünkü...
  5. cocuklar

cocuklar

kızım şuan 3 yaşında we ewde ona tuwalet eğitimi weremiyrm tuwaletten korktugunu soyluyor. bide onu egitmek için ne yapmam lazım ne gibi oyuncaklar yada neler alabilirim

Sayfayı Paylaş