gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çocuktum Büyüdüm

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çocuktum Büyüdüm

emeğğine sağlık canıım..güsel bir paylaşıım

Çocuktum Büyüdüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Büyüdüm Uslandım

Rober Hatemo - Büyüdüm Uslandım

rober hatemo büyüdüm uslandım rober hatemo büyüdüm uslandım indir Hiç sebepsizdi ayrılığın Yalanmış sevgin Aşk yarası içimde saklı Öldüm öldüm dirildim Neydi ki zorun neydi derdin Neysem oyum ben değişmedim Günahım boynuna Sen oldun sebebim Yürekli yalansız aşklara Hasret gençliğim Büyüdüm uslandım yoruldum her aşkla Boyumun ölçüsünü aldım bu yaşta Anladım yalanmış aşkın gerçeği Kimseyi sen...
  2. Ben ne zaman büyüdüm

Ben ne zaman büyüdüm

Ne kadar zaman oldu asla değişmez dediğim düşüncelerim değişmeye başlayalı? O kadar dik,o kadar köşeli düşünmeyeli kaç yıl oluyor? Karşındakini kırmamak için alttan alan,her zaman yumuşaklıkla duygu ve düşünceleri dinleyen,anlamaya çalışanlara "bunlar politik yaaa , hepsi sahtekar" demeyi, kendimi dünyanın en dürüst insanı olarak görmeyi bırakalı ne kadar oldu?...
  3. Artık büyüdüm anne

Artık büyüdüm anne

artık büyüdüm anne Kaç yaşında olursak olaalım ,annelerimizin gözünde hep küçüğüz....Bir evlat annesine büyüdüğünü anlatmaya çalışıyor..... ARTIK BÜYÜDÜM ANNE!.... Uyu! ’dedin,uyudum,anne,yürü!’dedin,yürüdüm... Yağmurlar kesti yolumu,fırtınada yıkılmadım... Işığa diktim gözlerimi, karanlığa aldırmadım... Öyleçok yürüdüm ki, dağlara kanmadım, yollara doyamadım... Koşacaktım, ama,’...
  4. Uyumayın artık büyüdünüz!!!

Uyumayın artık büyüdünüz!!!

Yoğunlaşan iş temposu ,artan stres ve hızlanan hayatlar uyku düzenini alt üst ,yerle bir ediyor.Ben kendimden bilirim bazen 48 saati uykusuz geçirdiğim ,sınava çalıştığım olur ya da tam tersi 13-14 saat deliksiz uyuduğum :)İkisi de birbirinden hoş olmayan durumlar aslında.yani hem zihinsel hem de fiziksel sağlık için. Bi de hiç uyumayanlar varmış meleklerim.Günde 2-3 saat uykuyla...
  5. Facebook Fotoğrafları Büyüdü

Facebook Fotoğrafları Büyüdü

Facebook Fotoğrafları Büyüdü Selam millet facebook da resimler değişti biliyorsunuz değil mi bana haberini sunarsanız bende detaylarını bilecemde:)

Sayfayı Paylaş