gebe
  1. tubitt

tubitt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

coğrafya sınavı

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında tubitt tarafından paylaşıldı.

coğrafya sınavı coğrafya sınavı oyunu Lise 2. sınıftaydık.Coğrafta sınavımız vardı.Hoca hepimize örnek sorular vermişti.Yanımda da çok sevdiğim bir arkadaşım oturuyordu.Neyse ben deli gibi çalıştım sınava,bütün şehirleri ve özelliklerini yaladım yuttum.Sınav 2 grup olmuştu.Yanımdaki arkadaşım bi soruyu bilememişti,ben de ona kopya vercektim.Cevabı sınav kağıdıma yazdım ordan bakabilsin diye.Ama o kopyayı silmeyi unutmuşum :) Arkadaşımın kağıdında da benim kağıdımda olanlar var.Hem de virgülüne kadar aynı :D
    O sınavdan 100 almıştım.Hoca geldi yanıma bu ne dedi :)O 100'ün başındaki 1 fazla galiba dedi.Yok hocam cuk oturmuş oraya dedim.Tatlıya bağlamıştık.Arkadaşımla hala görüşürüz,ve her anlattığımızda güleriz :)

2. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insaflı hocaya denk gelmişsin :)

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de bir keresinde hiç unutmam, coğrafya sınavından 9 almıştım :piha:

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ii hocaymış biş dememiş

coğrafya sınavı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. luzumsuz bılgıler coğrafya

luzumsuz bılgıler coğrafya

Coğrafya Avustralya'daki tuvaletlerin sifon suları saat yönünde akar. Sahra çölündeki Tidikelt kasabasına 10 yıl boyunca hiç yağmur yağmamıştır. Dünyadaki en zengin kobalt yatakları Zaire'de bulunur ve tüm dünyanın kobalt ihtiyacının üçte ikisi Zaire tarafından karşılanır. Zorro İspanyolca tilki demektir. Tüm dünyadaki altının üçte ikisi Güney Afrika'dan gelmektedir. Okyanusların...
  2. Coğrafya hocası!

Coğrafya hocası!

coğrafya hocası bizm okulda bi erkk coqrafya hocası wardı (Allh'tan bizm dersimize hc qirmedi!) işde dha lise 1 ilk ders bizm yan sınıfta adm baqırark birşeyler anlatıyo.. biz sandk kızdı hani.. sonra bir baktk sııftan paldır kültür sesler qeldi tabi bizm de ilk ders.. dersteki hocamz dayanamadı sınıftn cıktı baktı.. bir de ne qörelm sınıftaki kızlar koşarak sınıftan cıkıyo.. erkkler hocanın...
  3. 2012 YGS Coğrafya Konuları

2012 YGS Coğrafya Konuları

Arkadaşlar 2012 YGS Coğrafya Konuları hakkında bilgi istiyorum.
  4. Sınav.

Sınav.

04.05.2012 günü hayatbilgisi sınavından kaç alacağım.
  5. 2013 LYS-3 Edebiyat-Coğrafya Sınavı Soru ve Cevapları

2013 LYS-3 Edebiyat-Coğrafya Sınavı Soru ve Cevapları

2013 lys 3 edebiyat coğrafya soruları 2013 lys 3 soru cevap lys 3 2013 edebiyat coğrafya Sevgili melekler, bu yılki 2013 LYS maratonu cumartesi pazar günü düzenlenecek olan ikioturumla sona erecek. Yarın yani 22 Haziran cumartesi günü yapılacak Fen Bilimleri sınavının ardından pazar günü de LYS-3 Edebiyat-Coğrafya sınavı düzenlenecek. Sınavın bitmesinin ardından TRT ekranlarından soru ve...

Sayfayı Paylaş