gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ÇoĞu ArKadaŞimiZin BiLmediği ÖzeLLikLerden BaziLaRi

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Şekiller ---------------------------------
    ·# - Kalın

·& - Eyik

·' - Ortası Çizgili

·@ - Altı Çizgili
    ----------------------------------

Renkler

·$0 - Beyaz
    ·$1 - Siyah
    ·$2 - Mavi
    ·$3 - Yeşil
    ·$4 - Kırmızı
    ·$5 - Koyu Kırmızı
    ·$6 - Mor
    ·$7 - Turuncu
    ·$8 - Sarı
    ·$9 - Açık Yeşil
    ·$10 - Karışık Mavi
    ·$11 - Buz Mavisi
    ·$12 - Koyu Mavi
    ·$13 - Pembe
    ·$14 - Gri
    ·$15 - Açık Gri
    ·$16 - Silinik Gri
    ·$17 - Cok Açık Gri
    ·$18 - Silinik Turuncu
    ·$19 - Silinik Kırmızı
    ·$20 - Silinik Pembe
    ·$21 - Silinik Mavi
    ·$22 - Silinik Yeşil
    ·$23 - Silinik Açık Yeşil
    ·$24 - Açık Yeşil

ÇoĞu ArKadaŞimiZin BiLmediği ÖzeLLikLerden BaziLaRi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilmediğiniz İlginç Özellikleriniz...

Bilmediğiniz İlginç Özellikleriniz...

çitos reklamındaki müzik çitos reklamı şarkısı reklam şarkısı reklamındaki şarkı reklam müziği Astroloji ve burçlar bölümü var biliyorum ama bu tamamen mizahi olduğu için burada paylaşmayı uygun gördüm. :D KOÇ Uğurlu günü: Çorumun düşman işgalinden kurtuluş günü Uğurlu sayısı: 69 Uğurlu rengi: Pembe Uğurlu taşı: Böbrek taşı En sevdiği çiçek: Su çiçeği En sevdiği yemek: Koç yumurtasından...
  2. en çok sevidğimiz arkadaşlarımız

en çok sevidğimiz arkadaşlarımız

Sevgili melekler hepimizin hayatında o benim dostum dediğimiz insanlar vardır ama dostlarımızın birde sevmediğimiz eleştirdiğimiz yönleri vardır ben sizlerden dostalarınızı ve sevmediğiniz yönlerini yazmanızı istiyorum
  3. Arkadaşlar Mıknatıs Özelliğini Nasıl Kaybeder

Arkadaşlar Mıknatıs Özelliğini Nasıl Kaybeder

Merhaba az önce elimde ki mıknatısla öylesine dalıp oyunlar oynadım ve hangi metala tuttuysam yapıştı ve birden aklıma şu geldi acaba Mıknatıs Özelliğini Nasıl Kaybeder yapışma özelliği tükenmez mi hiç?
  4. Yasin Suresinin Bilmediğiniz Özellikleri

Yasin Suresinin Bilmediğiniz Özellikleri

Yasin Suresinin Sırları Yasin Suresinin Esrarı Nelerdir Sevgili melekler, kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim, okudukça yeni şeyler öğrenilen tüm insanlığa her çağ için gelmiş muhteşem bir kitaptır. Bu sayfamızda sizlere Yasin Suresinin Sırları ile ilgili bilgiler verecek, mealinde ki incelikleri anlamaya çalışacağız... Yasin suresi dünya ve ahiret hayatı arasındaki mukayeselerin...
  5. arkadaş seçiminde eğitsel özelliğe dikkat eder miyiz

arkadaş seçiminde eğitsel özelliğe dikkat eder miyiz

arkadaş seçiminde eğitsel özelliğe dikkat eder miyiz bu hususta ne düşünüyorsunuz. Yani illa eğitimli mi olması gerekiyor seçtiğiniz arkadaşların ?

Sayfayı Paylaş