gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çoğul Gebeliğin Belirtileri Hakkında Bilgiler

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çoğul gebelik, çoğul gebeliğin belirtileri, çoğul gebelik hakkında

Sevgili melekler, birden fazla fetus taşınması durumunda çoğul gebelik denilen durum meydana gelir. En sık ikiz şeklinde görülen çoğul gebelikler daha fazla sayıda da gerçekleşebilir. Eğer gebeyseniz ve çoğul gebelik yaşayıp yaşamadığınızı öğrenmek istiyorsanız, kendinizde aşağıda belirttiğimiz belirtileri arayabilirsiniz...

çoğul-gebelik.jpg

Çoğul Gebeliğin Belirtileri Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çoğul gebelikler

Çoğul gebelikler

İkiz hamile adaylarının işine çok yarıcak buyrun birlikte okumaya başlıyalım... Çoğul gebelikler karşısında duyulan korku ve hayranlık belki de insanlık tarihi kadar eskidir. Her dönemde, çoğul gebeliklerdeki bebek sayısı arttıkça duyulan ilginin derecesinde artmaktadır. Özellikle son zamanlarda kısırlık tedavilerinin gelişmesi ve bu tedavilerde kullanılan ilaçların etkisi ile ikiz ve daha...
  2. erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum.

reglime 10 gün var bende hem kasık ağrısı hemde sık idrara çıkma var.yumurtlama günümede özen gösterdim off ya
  3. tüp bebek çoğul gebelik hakkında bilgi istiyorum.

tüp bebek çoğul gebelik hakkında bilgi istiyorum.

Tüp bebek çoğul gebelik nedir riskleri nelerdir arkadaşlarım. Bir türlü çocuğum olmuyor ve bende tüp bebek yapmaya karar verdim ama bu yöntem hakkında bilgi edinmek istiyorum. Bana yardımcı olabileceğinizi umut ederek buraya yazayım dedim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  4. Yalancı Gebelik Belirtileri Hakkında Bilgiler

Yalancı Gebelik Belirtileri Hakkında Bilgiler

Bu konu yalancı gebelik belirtileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yalancı gebelik çok can sıkıcı olan ve ne yazık ki zaman zaman anne olmak isteyen bayanların başına gelebilen bir sorun. Yalancı gebelikte kadın gebe olmamasına rağmen gebelik belirtilerini fazlasıyla yaşar. Gebeliğe inanan kadın adet gecikmesi de yaşar. Bu sayfamızda sizlere yalancı gebelik belirtileri...
  5. Çoğul Gebelik Hakkında Detaylı Bilgi En Çok Merak Edilenler

Çoğul Gebelik Hakkında Detaylı Bilgi En Çok Merak Edilenler

Çoğul Gebelik Hakkında Detaylı Bilgi edinebileceğiniz bilmediğiniz ufak detayları öğrenebileceğiniz bir yazı sunacağım sizlere. Sizlerle hem çoğul gebelik hakkında bilinmeyenleri anlatırken hem de ikiz bebek sahibi biri olarak tecrübelerimi de sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Bebek sahibi olmak hayatta en büyük emelimizdir aslında hele ki bir de çoğul hamile olduğunuzu öğrendiğinizde bu...

Sayfayı Paylaş