çok abartıyolar yaa

aysedokumacı

Yeni Üye
Üye
çok abartıyolar yaa
elişi dantal öğrenmem konusunda herkes çok üstüme geliyo yakında evlenicem için tüm çevrem elişi öğrenmem gerektiğini söylüyor.çook önemliymiş evlilik oyunca beceriksiz gelin die bilinirmişim yoksa. yaa bunlar çok saçma değilmi ya soğuttular evlilikten yahu:fear:

canımm aslında öğrenmek güzel bişey ama bilmiosan da zorlamanın bi anlamı yok yani hazır alırsınn çoook da önemli değil bence sen o söyleyenlere bakma derim ben

canım yaa bende bilmiyordum halada bilmiyorum ne gereği var öğrenmek istiyorsan kendi istediğin içindir zorla güzellik olmaz ki hem herşeyin hazırı ve yorulmadan elde edebilirsin yani hem annen yapıversin onları da :D

çok saçma bence... ben dantelde sadece kendi kafama göre şeyler yapabiliyorum atkı falan örüyorum bazen bazendee cok sıkılıyorum yarım bırakıyorum dikiş dikiyorum simdilik ama bence her kadının yapmasıda gerekmiyo abartı... sadece el emeği danteller evde kıullanılıyo falan

bence hiç alakası yok bende evliyim bende bilmiyorm kimsede bişe demiyo artık herşeyn hazırı var tamam el emeği gibi olmazda ne bilim bence uğraşmaya değmez

canımm o zman ben evde kaldımm ben yemek yapmayı bile bilmiyom birkaç yemek dışında hele ki dantell heççç bilmiyom....
sıkma canını şimdi herşeyin hazırı var alırsınn anam sende sıkma canını....

Geri