gebe
  1. aysedokumacı

aysedokumacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok abartıyolar yaa

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında aysedokumacı tarafından paylaşıldı.

elişi dantal öğrenmem konusunda herkes çok üstüme geliyo yakında evlenicem için tüm çevrem elişi öğrenmem gerektiğini söylüyor.çook önemliymiş evlilik oyunca beceriksiz gelin die bilinirmişim yoksa. yaa bunlar çok saçma değilmi ya soğuttular evlilikten yahu:fear:

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Yok ya okadar önemli şeyler değil bunlar önemli olan mutluluk benim annem yapıyo hepsini :)

3. aysedokumacı

aysedokumacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) banada yapıyorlar ama benimde bilmem gerekiyormuş alla alla yaa nedir sanki :) yediler başımı etini:)

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm aslında öğrenmek güzel bişey ama bilmiosan da zorlamanın bi anlamı yok yani hazır alırsınn çoook da önemli değil bence sen o söyleyenlere bakma derim ben

5. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    başkaları ne diycek diye değil ilerde faydası olur diye öğren bence canım.

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    canım yaa bende bilmiyordum halada bilmiyorum ne gereği var öğrenmek istiyorsan kendi istediğin içindir zorla güzellik olmaz ki hem herşeyin hazırı ve yorulmadan elde edebilirsin yani hem annen yapıversin onları da :D

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok saçma bence... ben dantelde sadece kendi kafama göre şeyler yapabiliyorum atkı falan örüyorum bazen bazendee cok sıkılıyorum yarım bırakıyorum dikiş dikiyorum simdilik ama bence her kadının yapmasıda gerekmiyo abartı... sadece el emeği danteller evde kıullanılıyo falan

8. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bence hiç alakası yok bende evliyim bende bilmiyorm kimsede bişe demiyo artık herşeyn hazırı var tamam el emeği gibi olmazda ne bilim bence uğraşmaya değmez

9. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    bende bilmiyorum ne var yani kim ne derse desin banane

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canımm o zman ben evde kaldımm ben yemek yapmayı bile bilmiyom birkaç yemek dışında hele ki dantell heççç bilmiyom....
    sıkma canını şimdi herşeyin hazırı var alırsınn anam sende sıkma canını....

11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    o diyenlere kafanı takma canım..el işiyle mi evlilik yürütülüyor..kocanla mutlu oll gerisii boşş bence...

12. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yok be güzelim öğrenmek zorunda değilsin düğmeni dikecek kadar bilgin olsun yeter...:eferin:çeyizimi annem yaptı hazırlardan da aldık al sana çeyiz ...yaparsın iş başa düşünce kasma kendini sen :)

13. Misafir

Misafir Forum Okuru

El işi yetenek ve hobi meselesidir ki, başta hobidir aslında. Yani kişi isterse, yeteneği yoksada kendini bu konuda geliştirir. Elbette ki bilmek iyidir fakat sana yaptıkları baskı ''dantel bilmezsen, beceriksiz derler'' dedikleri olay annelerimizin zamanında kaldı :)

Günümüz de el işi bilmeyen o kadar çok kişi var ki. İsteyen heves eden zaten öğrenir. Hem dantellerin de modası kalktı ama çeyiz sandığında olmalı :)

Sen aldırma kimseye, istemiyorsan öğrenme, isteyen, zorlayan sana örsün :) Aksi halde hazır çok güzel çeyizler var ve parayla dantel ören insanlar var, onlara yaptırırsın:) Evlilik öncesi keyfine bak sen, bırak entel dantel işleri :D:D

14. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ben biliyorumda ne oluyor:oppucuk:banada biliyorsun yapsana diyorlar amaaannn diyorum herşeyin hazırı var hem daha güzel ne ona göz nuru dökecem şuanki evlenenler sanki dantelmi kullanıyorlar herşey hazır artık:)
    hem annem bana gereken herşeyi yapmış zaten şimdi önümüzdeki maçlara bakalım:D

sende hiç üzme kendini canım takılma bu boş işlere öğrenirsende öğrenmezsende kendine:)

15. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Boşver tatlımm sıkma canını yalnız değilsin zamanında benimde çok üzerime geldiler hatta baskılar falanda oldu ama yok işte öğrenemedim.Ben şuna inanıyorum insanların türlü alanda farklı yetenekleri vardır benimde farklı yeteneklerim vardı ama elişi yeteneğim yoktu zorlada olmuyor yani bu işler:D
    Bastırdım parayı yaptırdım danteli eee noldu sonra sandık bekliyor işte aman çeyizde olsunda hesabı..
    İnsanın bahtı güzel olsun en başta eminim ki bana göre senin çok daha farklı yeteneklerin vardır...Takma o yüzden kafana:tik:

çok abartıyolar yaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzeller yaaa

çok güzeller yaaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ay çok komikk yaa (:

ay çok komikk yaa (:

Click this bar to view the full image. Click this bar to view the full image.
  3. Çok komikler yaaa

Çok komikler yaaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çok komikler yaa

Çok komikler yaa

Sayfayı Paylaş