gebe
  1. nurgloz

nurgloz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında nurgloz tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 1buçuk senelik erkek arkadaşımla aktif cinsel yaşamımız var.ve geri çekilme yöntemi ile ilişkiye giriyoruz.geçen ay 23 mayısta adet görmüştüm.ancak bugün ayın 24ü ve ben hala görmedim.sadece dün şiddetli bir ağrı oldu karnımda.adet sancısına çok benzemiyodu.birde geçen hafta sonu ve bu cumartesi üniversite sınavlarım var.çok stresli geçiyor hedeflerim büyük olduğu için.stresten kaynaklı gecikmiş olabilirmi ? rkek arkadaşımlada sınavdan 1 hafta önce ve 6haziranda ilişkiye girdik. 1 aydır adet görememem normalmi ? ne zaman gecikme sayılır ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bence sen en iyisi yarın hemen gidip eczaneden gebelik testi al günümüzde eczanelerde satılan gebelik testleri zaten hassas testler varsa hemen belli oluyor mesela benim iki gün geçmesine rağmen pozitif çıkmıştı.Ama stresten dolayıda gecikme olabilir geri çekme yöntemi bana göre tam korumalı bir yöntem değil çünkü zevk suyu denilen ve sevişme esnasında gelen bu suyun içinde spermler de bulunduğundan dolayı gebelik için yeterli olabiliyor.O yüzden emin olmak için beni dinlersen test yaptırmalısın.

3. nurgloz

nurgloz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim adminim.bu arada dün gece yani 24 haziran gecesi 23.20de midem bulandı ve öğürdüm azcık :( umarım hepsi sınav stresindendir

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    şaşırdım valla bu işler bana ters geliyo çok günah evlenmeden.............

5. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    test yap stresten de olablir ama işini şansa bırakma..

Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. terlik yapımı çok pratik bakın bi =))

terlik yapımı çok pratik bakın bi =))

örgü terlik yapımı terlik yapımı artık kumaşları değerlendirme kumaş parçalarını değerlendirme artık kumaşlar nasıl değerlendirilir terlik yapımı çok pratik bakın bi =)) ilk adımımız evimizdeki artık kumaş parçalarını değerlendirmek bunun için ilk adım uzunca bir kumaş parçasını saç örgüsü şeklinde örmek ikinci adımımız kumaş parçalarını resimdeki hale getirmek üçüncü...
  2. bi kaç soru size çok kolay

bi kaç soru size çok kolay

1- Yorgun bilgisayarlar acıkınca ne yerler. 2- Ne kadar yağmur yağarsa yağsın daha fazla ıslanmayan nedir. 3- Bir matematik kitabı diğer matematik kitabına ne demiş. 4- Hiç soru sormayan ama devamlı cevap bekleyen nedir. 5- Yağmur düşerken yükselen nedir. 6- Türkçe de en sık yanlış okunan kelime hangisidir 7- Bütün gün boyunca aynı soruyu sorup her seferinde farklı cevap aldığımız soru nedir....
  3. ÇOK ÖNEMLİİ.....arkadaşlar hasta bi çocuk için tefriciye....

ÇOK ÖNEMLİİ.....arkadaşlar hasta bi çocuk için tefriciye....

rüyada tefriciye okumak ben biliyorum burdaki melekler mutlaka yardım eder... kalbinden rahatsız ve ameliyat olucak 10 yaşında bir erkek çocuğu için tefriciye topluyoruz.. kaçtane okuyabilrsiniz önümüzdeki pazartesiye kadar.?
  4. kizlar acil bi soru??? antibiyotik hap hakkinda

kizlar acil bi soru??? antibiyotik hap hakkinda

12 saat arayla alinan antibiyotik hapi aldiktan sonra yaklasik 2 saat arayla paracetamol (ates ve agri kesici ) hapi yutulabilinirmi??? (esim grip olduda halsiz ve atesi var bitkisel cözümleriniz varsa yazarsaniz sevinirim simiden tesekkürler....)
  5. Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Arkadaşlar çok acil lütfen bakarmısınız ?

Sevgili melekler , Unıca arkadaşımızın tanıdığı için çok acil ; Adana Acıbadem Hastanesi Onkoloji bölümünde tedavi görmekte olan 5 yasinda Yusufcan oğlumuza AB RH NEGATİF trombosit gerekmektedir yardımlarınızı rica ediyoruz İletişim anne Mukaddes Uzun +90 (530) 734 93 27 Adana da ikamet eden, duyarılı arkadaşlarımızın ,yusufcan için seferber olacağını umuyorum. Yusufcana Allahtan şifa...

Sayfayı Paylaş