gebe
  1. Asel_belis

Asel_belis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok acil cevap lütfenn !!!

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında Asel_belis tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar tarot bölümü açıldımı yani ramazan dolayısıyla ara verilmişti ya tekrar fal bakılmaya başlandımı acaba ???

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bildiğim kadarıyla evet ama Handanca kesin bir cevap verebilir sana

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Tüm açılımlar Ekim den itibaren başlayacak.

çok acil cevap lütfenn !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. handan abla acil lütfenn

handan abla acil lütfenn

mrb handan ablasım biliyorum özelden kimseyi kabul etmiyorsun ama senden özel bir ricam olacak.benim içinde tarot falına bakarmısın rica etsem.bakmazsanda canın sağolsun. adım dilek 30 ekim 1985 onun adı:burak 14 temmuz 1984 doğumlu aramızdaki ilşki ne olacak geleceğimize bakarmısın tekrar barışacakmıyız ablam bakarsan gerçekten beni mutlu edersin
  2. acil yardım lütfennn

acil yardım lütfennn

sevgilim bana hediye almıyor sevgilime yılbasında spor çanta almya karar verdm ve beraber seçmek istedim ona bunu söledgmde keyfi kactı oysa topcu oldgndan işine yarıcak çantayı kendi seçmesi daha dogru olur die sölemiştm.meger bana alıcagı hediyeyi düşünmemiş benim alıcak oldgmu duyunca üzülmüş dert etmemesi gerektgni söledm sonra dökülüverdi dogumgünümdede hediye almamış oldugunu uzun zaman...
  3. Çok acil.

Çok acil.

Benim durumumu bilen biliyor..Biri var bana ciddi yaklaşıyor bende kısmen etkilendim..ama geçmişimden bahsetmedim terkedebilcek gitcek potansiyelde biri ama gelip isteyecek beni ama sorup soruşturcak okulda arkadaşlarım vs durumu biliyor vehep düşman oldular bana hadi diyelim istedi napacam kızlar bana akıl verin ağzını aradım anlatmak için kesinlikle tahammül bile edemedi.. sanırım ömür boyu...
  4. Çok Acil!!!

Çok Acil!!!

Merhaba Partnerimle 1 buçuk ay önce ilişkiye girdik. 3 gün sonraysa tam zamanında regl olmuştum. Ancak bu ay reglim bir gün gecikti hamile miyimdir?
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş