Çok acil face üyeleri

tuğçee arkadaşlar haklı sakin ol bi. araştır bakalım gerekirse nişalınla konuşursun ama hemen öle ayrılacam şöle yapacam deme bi sakin sakin konuş anla dinle ama sakin ol emi.

canım öle hemen nişan atılırmı ben paylaşmadım diyosa paylaşmamıştır yanlış yapmışsın bacım kusura bakma güven yoksa zaten bir ilişki yürümez benimde facedemde birsürü saçma şeyler paylaşılıyo meğer oluyomuş öle sonuçta sanal bi ortam eşim saolsun benim böel bişey yapmıcamı biliyo en önmli şey güven canım bence güzelce konuşun nişanlınla .... öfkeyle kalkan zarara oturur unutma.... kandinede nişanlınada zarar verme bence ... hiç olmadı kapatın faceleriniziii çok lazım değil yaniii

evet canım benim sen şimdiden güvenmiyorsun nişanlına evliliğinde problemler yaşarsın dikkat et onun yapmadığına inanman gerek önce

benimde evlenmeden önce face vardı evlenmeden önce kaydımı sildim dedim yanlış anlaşılmalara yer vermemek için en iyisi bu facede neler oluyo neler çünkü tanıdık tanımadık herkes eklemek istiyo biz eşimle karar verdik face adresi açmayacaz diye hatta

evet lavişimmm facede böle şeylere çok sık rastlanıyo ipini koparan orada zaten yuva yıkanıda insanları birbirine düşürenide kız kaçıranıda aklımıza gelen her pislik orada. üzülme tuğçecimm. hem nişanlın senin huyunu bile bile böle bişeyi paylaşamaz. bencede en iyisi facenizi kapatmanız olacak. üzüme sıkma tatlı canını.

Tuğçe bızlere cok degısık bır bakıs acısı verdın ama cnm eğer nişanlın oyle bırsey yapmıssa bu affedılmez bırsey ama su var baska kadınlara gercek maanada tenleşme olcagına sanalda bakınca bırsey kaybetmez.evlendıkten sonra yapmıcana kanaat getırıosan bence atma nısanı ama nişanlın kötü ayak derlerya o tarzdaysa bence cnm hayallerını kırletme bosyere.daha ılerınıde bulabılırsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sakın canım moralini bozma facede kişinin haberi olmadan ne yazıkki böyle bir takım şöyler olabiliyor çok şükür benim başıma gelmedi ama diğer burdada üye olan bazı arkadaşların duvarı ele geçirilip onların adına paylaşım yapanlar oldu bayağıdır böyle şeyler yoktu eminim ki böyle bir olaydır tavukumunda dediği gibi nişanlının seninde göreceğini bildiği halde böyle bir düşüncesizlik yapacağını sanmıyorum
Boşu boşuna huzurunuzu bozmayın balım anlaştık mı:)

Geri