Çok acil yardım edinn..

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında SummeRose tarafından paylaşıldı.

1. SummeRose

SummeRose Banned

yamuk tırnak tırnak yamukluğu BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM

[​IMG]DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM..
    UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM..
    YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM..
    BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN AKŞAMDA PARLATICIMA LİMON SUYU KOYDUM NİŞ İŞE YARAR VE UZAR...UZARSA YİNE BİŞELER YAPABİLİRİM AMA UZUYOO UZUYODA YAMUK YUMUK UZUYOO..

GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİŞE TIRNAKK YAMUKLUĞU ÇOK ÇİRKİN GÖRÜNÜYO..MELEKLER TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM LÜTFENNN..

[​IMG]KIZLAR BAKIN ÖNCEDEN TIRNAKLARIM BÖLEYDİ..BİŞEY DAHA DEMEK İSTİYORUM..ŞİMDİKİ TIRNAKLARIM YİNE BÖLE OLURMU ACABA KENDİM YAPSAM...BU CEVABIDA BEKLİYORUM LÜTFENNNNNNNN..

KENDİM YAPARSAM YİNE ESKİSİ GİBİ GÜZEL OLURMUU..YRDIMMMMM
    NOLURSUNUZ EN KISA ZAMANDA YORUMLARINIZI CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM TŞKLER EDİYORUMM..
    ÇOK ZOR Bİ DURUMDAYIM LÜTFEN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Son düzenleme: 15 Eylül 2010
  2. SummeRose

SummeRose Banned

Kızlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum yardım edinnnnn nolurr cevapları bekliyorum çok saolun..
    Yardım edinn buraya bakan nolur bişe desin cvp versin yalvarırım ya:(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Eylül 2010
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Canım merhaba yeni gördüm konunu evde manikür yapmayı dene çok kolay :)
    Öncelikle sana lazım olan bir tas ılık su ve biraz şampuan.Ilık suyun içine bir miktar şampuanı döküyorsun ve tırnaklarını bu şampuanlı suyun içinde en az 15 dakika bekletiyorsun.15 dakika sonra kurula ve tırnaklarının ve tırnak kenarlarındaki etlerin yeterince yumuşayıp yumuşamadığına bak.

Eğer yumuşaması yeterliyse kaliteli bir törpüyle tırnaklarını törpüle.Bu arada istediğin şekli ver tırnaklarına.Yumuşak oldukları için kolay şekil alacaklar.

Daha sonra eczaneden ya da kozmetikçilerden tırnak besleyici parlatıcı ojelerden al ve tırnakların eski sağlığına kavuşana kadar bu ojeleri kullan.

Tırnakların istediğin boyuta ulaşınca manikür seti alıp ki (French tavsiyemdir çok hoş duruyo) onunla kolayca kendi kendine manikür yapabilirsin.

Şimdiden kolay gelsin tatlım sevgiyle kal...

4. SummeRose

SummeRose Banned

saol..cnm manikür setini en yakın nerde bulabilirim..evden çıkamıyorum

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

6. SummeRose

SummeRose Banned

eminmisin eczanede varmıdır

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

tabi vardır canım kozmetik de satıyo eczaneler

8. sosyal kelebek

sosyal kelebek Yeni Üye

eczanelerde war canım 8)

9. SummeRose

SummeRose Banned

çok şaşkınım allahım inş işe yarar hayal çok saol cnm ama eskisi gibi olurmu cidden..yrdım et cnm yaa

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Olur tabi canım neden olmasın sen dediklerimi bi al bakalım :)Gerisine bakarız

11. SummeRose

SummeRose Banned

ya eczaneye sordum yoktur dedi....Bnde dediğin gibi bi manikür yaptım ve tırnaklarımı bayaa kısa kestim uzamalarını bekliyorum ki french yapayım..

12. namedizayn

namedizayn Yeni Üye

merhaba bence tırnak sertleştirici kullan www.kozmetiksite.com adresini incele tırnak bakım ürünleri mevcut

13. Misafir Melek wNilw

Misafir Melek wNilw Forum Okuru

Cnm :)

slmmm SummeRose
    mesajını gördüm bi kaç tavsiyede ben bulunayım dedim Öncelikle kendimi tanıtayım ben hacettepede biyoloji okuyorum bildiklerim burdan geliyor. tırnaklarımız yapısal olarak proteinlerden oluşur vücudumuz bu yapıyı kendisi ürettiği için yediklerimiz yani yeterince protein, mineral ve vitamin alman çok önmli. Hamile olduğunu yazmışsın bundan dolayı vitamin ve mineral metabolizman bozulduğu için tırnakların güzel şeklini kaybetmiş olabilir bu yüzden bence yediklerine(özellikle bol bol kalsiyum almalısın hamilelikte vucutta kalsiyum eksikliği çok olur) dikkat et manikürünüde çok abartma sonuçta hamilesin doğumdan sonra büyük ihtimalle düzelir tırnakların bi dönem böyle olması normaldir umarım yardım edebilmişimdir :)

Çok acil yardım edinn.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim yardım edin diyorum çünkü burta itiraf kadar bi okaddar yardımda isteyeceğim. 2 yıldır pek samimiliğimiz olmayan Çocuk bu sene bana çok yakınlaşmaya başladı. İşte Mesaj atıyor seni düşünüyorum filan diye akşam iyi geceler beni gör rüyanda diyorum Aklımdan hiç çıkmıyorsun ki her gece rüyamdasın diyor.. Ben ise Ona karşı en ufak bişey hissetmezken, Bir gün sana kız ayarlıcam...
  2. çok kıskanç ve kaprisliyim bunu nasıl engelleyebilirimm??? yardım edinn

slm meleklerim ben eylül 3 yıldır beraber olduğum biri varr.hayatımda ilk defa bi ilişkim olduu.onunla bu zaman zarfında çok şey paylaştık sanki sevgilim deilde eşim gibii onuu herşeyden kıskanıyorum oda aynı şekilde kıskançtr ama benm kadar mantıksız harekt etmiyo:S kendisi ticaretle uğraşıyo benmle beraber olduğundan beri tüm arkdşlarından soyutlandıı işten kalan tüm vaktini bana ayırıyo...
  3. Çok acil yardım edinn samsung galaxy ace hakkında yardım istiyorum

Kızlar sizden bi yardım istiyorum. Ben yeni telefon aldım samsung galaxy ace. Az öncede pc de gördüm abim bi programa bakmış. Android telefon takip programı diye bişey :S Bunu telefona yüklediğinizde bütün mesajlar konuşmalar aklınıza gelebilicek herşey sizin hiç haberiniz olmadan karşıdakinin telefonuna gidiyo. Kamera kaydı bile yapıyo program. Tele farklı bi hat tak anında sms yada email ile...
  4. çok acil yardım

bizim sokakta bi oğlan oturuyor ben bu oğlanla konustum falan ama oğlan la biz bi ara daha konusuyoduk bana senı sevıyorum falan dedı sonra yalanmıs tam 6 ay gectıkten sonra tekrar konuşmaya başladık yeni seni seviyorum dedi bennde hıc bısey demedim çünkü güvenmıyodum teklıf ettı kabul etmedım güvensızlıkten dolayı ama onu ne zaman görsem kalbim duracak gibi oluyo ve konusamaz hale gelıyorum...
  5. nolur acil yardım edin çok korkuyorum

ben bir yerde çalışıyorum orada sevgilim oldu çıktık daha sonra sorunlu bir şekilde ayrıldık kimse çıktığımızı bilmiyordu. daha sonra benm en yakın arkadaşım ile çıktı bunu herkese duyurdu.sorun bu değil ama arkadaşımın annesi bunları öğrenmiş bnm öğrendiğimi sanıp tehdit msjları attı. daha sonra arkadaşım annesinin aslında telefondan öğrendiğini söyledi dünde faceden bna (naber lan koduum)...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. manikür seti nerede satılır

,
  2. manikur seti nerede satiliyor