Çok acil yardım edinn..

SummeRose

Banned
Çok acil yardım edinn..
yamuk tırnak tırnak yamukluğu
BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM

25842085.jpg
DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM..
UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM..
YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM..
BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN AKŞAMDA PARLATICIMA LİMON SUYU KOYDUM NİŞ İŞE YARAR VE UZAR...UZARSA YİNE BİŞELER YAPABİLİRİM AMA UZUYOO UZUYODA YAMUK YUMUK UZUYOO..

GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİŞE TIRNAKK YAMUKLUĞU ÇOK ÇİRKİN GÖRÜNÜYO..MELEKLER TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM LÜTFENNN..

images
KIZLAR BAKIN ÖNCEDEN TIRNAKLARIM BÖLEYDİ..BİŞEY DAHA DEMEK İSTİYORUM..ŞİMDİKİ TIRNAKLARIM YİNE BÖLE OLURMU ACABA KENDİM YAPSAM...BU CEVABIDA BEKLİYORUM LÜTFENNNNNNNN..

KENDİM YAPARSAM YİNE ESKİSİ GİBİ GÜZEL OLURMUU..YRDIMMMMM
NOLURSUNUZ EN KISA ZAMANDA YORUMLARINIZI CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM TŞKLER EDİYORUMM..
ÇOK ZOR Bİ DURUMDAYIM LÜTFEN ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Son düzenleme:
Kızlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum yardım edinnnnn nolurr cevapları bekliyorum çok saolun..

Yardım edinn buraya bakan nolur bişe desin cvp versin yalvarırım ya:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canım merhaba yeni gördüm konunu evde manikür yapmayı dene çok kolay :)

Öncelikle sana lazım olan bir tas ılık su ve biraz şampuan.Ilık suyun içine bir miktar şampuanı döküyorsun ve tırnaklarını bu şampuanlı suyun içinde en az 15 dakika bekletiyorsun.15 dakika sonra kurula ve tırnaklarının ve tırnak kenarlarındaki etlerin yeterince yumuşayıp yumuşamadığına bak.

Eğer yumuşaması yeterliyse kaliteli bir törpüyle tırnaklarını törpüle.Bu arada istediğin şekli ver tırnaklarına.Yumuşak oldukları için kolay şekil alacaklar.

Daha sonra eczaneden ya da kozmetikçilerden tırnak besleyici parlatıcı ojelerden al ve tırnakların eski sağlığına kavuşana kadar bu ojeleri kullan.

Tırnakların istediğin boyuta ulaşınca manikür seti alıp ki (French tavsiyemdir çok hoş duruyo) onunla kolayca kendi kendine manikür yapabilirsin.

Şimdiden kolay gelsin tatlım sevgiyle kal...

Geri