gebe
  1. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

Çok acil.

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında aysil tarafından paylaşıldı.

Benim durumumu bilen biliyor..Biri var bana ciddi yaklaşıyor bende kısmen etkilendim..ama geçmişimden bahsetmedim terkedebilcek gitcek potansiyelde biri ama gelip isteyecek beni ama sorup soruşturcak okulda arkadaşlarım vs durumu biliyor vehep düşman oldular bana hadi diyelim istedi napacam kızlar bana akıl verin ağzını aradım anlatmak için kesinlikle tahammül bile edemedi.. sanırım ömür boyu bekar olcam..

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Durumunu bilenler acıklıcak o zaman ama gecmişini anlatmassan sağlam temeller üzerine kuramassın birde sizin birlikteliğinizin yeni bir başlangıç olması gerekli karşındaki buna cizgi cekebilecekse

3. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ​anlatmaya çabaladım ama tahammül bile edemiyordu sustum.

4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer seni dinlemiyorsa şimdiden, yol yakınken vazgeç ayşıl, daha fazla bağlanma derim ben...Seni seviyorsa gerçekten zaten dönüp gelecektir dayanamayacaktır ..

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bence anlat herşeyii seni kabul edecekse böyle kabul etsin etmeyen burun kıvırandan zaten hayır gelmez şimdi kabul etse bile ilerde başına kaklkabilir sen anlat baktın olmuyo bırak gitsinn yolu açık olsun sende önüne bakk boşverr

6. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ablalarım zaten seviyor ama şunu dedi geçmişim iyi değilse tapsamda dönmem sana.. çünkü kaldıramam..tek geçiririm ömrümü
    sabır ya bütün hayatım mafoldu ve kötüye birşey olmadı.

7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ayşıl daha fazla bağlanıp üzülmeden bitir bu ilişkiyi, arkana bile bakma. Daha gençsin elbet bir yerlerde kısmetin seni bekler. Hiç takma kafana..

aysil bunu beğendi.
  8. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    sen simdi söylemesende o birgün ögrenecek ve sen onun gözünden düseceksin ve bu aci daha büyük olacak seni simdi terketmesindend aha aci.... Derdin ve gecmisin ne bilmiyorum ama herkesin bir sinavi var... Buda seninki.... Ya oldugun gibi görün yada göründügün gibi ol....
    icin Allaha c.c. karsi dogru olsun ona dua et, ona dayan Allah sana yardimci olur... Ve ona acilmadan önce bol bol Allahümme ya vedud Allahim agzina bagla dilini tut diye zikir et.. Allah yardimcin olsun....

9. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :( kimden duyacak ki arkdşlarım etken ama nasıl diyeyim ya görüşmem eşim olduğunda farklı bir ile gitmeyi deneriz ..
    çok sabır ediyorm..
    sanırım asla sevemeycem..asla hemde..

10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ayşıl önce ki olaylardan ders al lütfen, seni koşulsuz seven biri olmalı karşında ki. Artık hata yapma lüksün yok..

11. aysil

aysil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
Çok acil. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acilll çok acil...

acilll çok acil...

:puff:offf kızlar yemek üzereyim kafayı.. :puff:iş yerındeki pc engelli ve msn face gıbı nımetlerden yararlanamıyorum derken bı melegımızın actıgı konu sayesınde bu sıtelere farklı ebuddy gıbı lınklerden vs gırebılıoduk da o lınklerı unuttum bı kenara yazmıstım kaybettım oda yetmesmış gıbı burdakı o konuyuda bulamadım iice uyus oldum patlamak uzereyım :puff:imdattttttt ya imdatt yokmu bana bı...
  2. çok acil

çok acil

merhaba arkadaşlar derdime çare ne olur en son mart ayının 3ünde adet oldum ayın 26sında adetime 8gün kala beta hcg yaptırdım o çıktı hemşireye sordum gebe değilsiniz dedi bende buna binaen diş filmi çektirdim sizce gebelik var mı dır yok mudur acil cevap
  3. kızlar çok acil....

kızlar çok acil....

milli kültürümüzü yansıtan ögelerden biri.. 5 harfli baş harfi c ne olabilir bu biliyo musunuz acaba ?
  4. Çok Acil!!!

Çok Acil!!!

Merhaba Partnerimle 1 buçuk ay önce ilişkiye girdik. 3 gün sonraysa tam zamanında regl olmuştum. Ancak bu ay reglim bir gün gecikti hamile miyimdir?
  5. sahabe isimleri çok acil

sahabe isimleri çok acil

merhabalar bana çok acil sahabe isimleri lazım lütfen yardımcı olurmusunuz iyi not almam için bu çok gerekli din ödevinden öğretmen sahabe isimlerini istedi kanaat notu kullanacak yapanlara bende teşekkür almam için kanaat notuna ihtiyacım var lütfennn yardımmm

Sayfayı Paylaş