gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Meraba lutfn bna yardimci oln 26 yasindayim ve 1'5 senelik evliyim 3 ay once yptrdgm testler sonucu bnde yumurta yetmezligi (hlk arasnda erkn menepoz bilinir) tehsisi kondu ama bir tesaduf doktr kntrolm sirasnda sag tarfta olusan bir folikur goroldu hmn tup bbk denemesine gecildi carsamba gunu yumurta toplndi ve sadece 1yumurtm vardi dollendi ve cuma gunu rahme yerlstrldi embriyo ama bn dun aksam asiri kabizlik cktim cok ıkındım ve pecetyle kurularkn peceteye bir minik bii gldi pmbe rnk gibi 4-5mm bytlarnda bi si bi yrlstriln embriyo olabilirmi dn gceden beri bnu dsnmktn uyuyamiyorum bska sansim olmaya bilir cnku deliricm ltfn yrdm edn

cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lutfen cok acilll

lutfen cok acilll

merhaba benim 19 yasim var 2 ay once sevgilimle surtunme yolu ile iliskiye girdik ve gobegime bosaldi ve ondan 1 hafta sonra yeniden ayni sekilde iliskiye girdik ama bu sefer bosalmadi ve o ay regl oldum ama garibdi hic bir aci falan yokdu ama kanama normaldi ustune gormus olabilirim diye internetde yazilar okudum ve ayni ay 3 tane gebelik testi yapdim negativ cikdi simdide bu ay reglimde 10...
  2. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...
  3. Yardim lutfen

Yardim lutfen

Merhabalar ben 10 gün geciktim idrar testi yaptim azonce negatif ve 5 gün önce kan testi yaptirdim negatif yine asiri akintim var ve goguslerim de agri oluyor acaba neden olabilir lütfen acil cvp verin hanimlar :/
  4. Yardim lutfen

Yardim lutfen

Mrhabalar bana yardim edin lütfen 10 gün geciktim idrar testi yaptim bgn negatif bundan 5 gün önce kan testi yaptirdim negatif cikti neden oablir hamilemiyim çok sık idrara cikiyorum goguslerimde agri oluyor szı oluyor ve arada karnima çok şiddetli agrilar grio neden acaba cvp verin lütfen
  5. Lutfen yardim edin!

Lutfen yardim edin!

Arkadaslar ben erkek arkadasimla beraber bir iliski yaşadım. Ters İlişki idi... icime boşaldı fakat hemen lavaboya gidip biraktim. Zevk suyu ile de diger tarafa degdi mi degmedi mi hatırlamıyorum. Bende hemen 10 12 saat sonra elle hapi aldim. Sizce hamile miyim? Adetime de 4 gün var.

Sayfayı Paylaş