gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Çok Ağir Geldi İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Sahidim olsun secdeler... Kursun oldu kalbi deldi Sanki caglayan bir seldi
    Cana sindi Rasulallah
    Sefaat kil sen bir parca
    Yuregim bak param parca
    Su gunahkar olan nasa
    Sefaat ya Resulallah
    Aglayip seni ararim
    Kalmadi artik kararim
    Senin askinla yanarim
    Medet eyle Resulallah
    Sefaat kil sen bir parca
    Yuregim bak param parca
    Su gunahkar olan nasa
    Sefaat ya Resulallah
    Bir dem gelir guler yuzum
    Bir dem gelir aglar gozum
    Yuregimde her an huzun
    Var canim ya Resulallah
    Sefaat kil sen bir parca
    Yuregim bak param parca
    Su gunahkar olan nasa
    Sefaat ya Resulallah
    Degmeyin yareler azar
    Kaniyor bak azar azar
    Yarali gonlume nazar
    Kil gulum ya Resulallah
    Sefaat kil sen bir parca
    Yuregim bak param parca
    Su gunahkar olan nasa
    Sefaat ya Resulallah

Çok Ağir Geldi İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gel ilahisi

gel ilahisi

gel imanım gel ilahisi imanım suyum sıcak oldu suyum sıcak oldu dinle Azral geldi canıma Şeytan başladı çalıma Şeyhin bakınsın halime Gözüm yaşla doldu gel gel Son nefeside alıyor Biri çenemi bağlıyor Çoluk çocuğum ağlıyor Evim figan doldu gel gel Camide sela verdiler Uzaktakiler geldiler Gözümü açık gördüler Gözüm açık geldi gel gel Can boğazımda duruyor Şeytan imanım çalıyor Dilim...
  2. gel gidelim ilahisi

gel gidelim ilahisi

gel gidelim ilahisi Bir karardan durmayalım Gel gidelim dosta gönül Hasretinden yanmayalım Gel gidelim dosta gönül Kılavuz ol gönül bana Gel gidelim yârdan yana Canım kurbandır canana Gel gidelim dosta gönül Kara haberin almadan Can bedenden ayrılmadan Azrail bizi bulmadan Gel gidelim dosta gönül Gerçek murada varalım Yârin hatırın soralım Yunus Emre'yi alalım Gel gidelim dosta gönül
  3. Gel Mevlana İlahisi

Gel Mevlana İlahisi

mevlana ilahisi mevlana ilahileri Dağlar ile taşlar ile Çağırayım Mevlam seni Seherlerde Kuşlar ile Çağırayım Mevlam seni Gökyüzünde İsa ile Tur dağında Musa ile Elindeki asa ile Çağırayım Mevlam seni Derdi aşkın Eyyub ile Gözü yaşlı Yakub ile Ol Muhammed Mahbub ile Çağırayım Mevlam seni Yunus okur diller ile Hakkı seven kullar ile Ol Fahri bilenler ile Çağırayım Mevlam seni
  4. Muhammede Gel İlahisi

Muhammede Gel İlahisi

hz muhammede yazılan ilahiler EylülEkimKasımgel aralık Muhammede gidemedim Olmaz olsun fukaralık Muhammede gidemedim. GİDEMEDİM GİDEMEDİM MUHAMMEDE GİDEMEDİM İKRADINA ERMEDİM NAKARAT MUHAMMEDE GİDEMEDİM. Ocak ayı nedir tasam Şubat ile Marta küsem Geldi geçti koca nisan Muhammede gidemedim. NAKARAT Mayısın yanıktır özü Haziranın gülmez yüzü Boşa geçirdim temmuzu Muhammede gidemedim.
  5. gelin allah diyelim ilahisi

gelin allah diyelim ilahisi

gelin allah diyelim ilahisi gelin allah diyelim kalpten pası silelim Gelin Allah Diyelim Kalpten pası silelim Alemleri seyredelim Allah Allah dedikçe Nerde tehvid çekilir Melekler saf saf gelir Hepsi tekbir getiriri Allah Allah dedikçe Zikr-i Hakk'a başlandı İsm-i Celal hızlandı Arş-ı ala sallandı Allah Allah dedikçe Gönüller şadan olur Kaygudan azad olur Can mülke abad olur Allah Allah dedikçe

Sayfayı Paylaş