gebe
  1. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cok agrım var..yardım...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hülyakur tarafından paylaşıldı.

bu ay adetım geciktı.6-7 gün sonunda adet oldum. Ama cok karnım agrıyoo.ne yapsam gecer. Şunu da sorayım... Adet geciktı hamile olma ihtimalm vardı şimdi deilim dimi hamile.

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

canim adet olduysan hamile degilsindir.. tabi öyle olupta adet olduysan o olabilir üstüne görme diye bisi var cünkü.. haa cok agrili ve cok kanamali oluyorsa belki tutunamamis ve düsümüste olabiliyor.. sen bi dr a görünürsen cok iyi olur canimm

SadmiN bunu beğendi.
  3. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok cnm ya çok kanamalı değil çok ağrım var. Hep böyle ağır geçmiş ağrılar gibi..

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

anliyorum ozaman telesa gerek yok... egerki cok agrili ve cokk kanamali olmus olsaydi düsmüs olurdu. ama kanama cok degil normal sekilde ise korkmana gerek yok... hamile olma olasiligin ortadan kalkmis olmasi lazim büyük ihtimalle... ama yinede kan testi yada yinede evde bi test cubugu alip denemen senin icin daha iyi olacaktir...

5. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ağrım da kanamamda her zamanki gibi. Bu ay bi hafta geç oldum. Bu ay da ilaç kullandım o yüzden geç oldum galiba. Teşekkür bu arada ;)

6. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    usutmus soguk almis olabilirsin canim. Benimde adet gunlerim sancili gecer .Birde az az gelir. Cok kotu bi durum anliyorum seni agri kesici ilac al bol bol sicak bisiler ic ve ustunu kalin giy. Allah sifa versin cnm

7. jupiter

jupiter Forum Okuru

rica ederim.. evet melegimin dedikleride dogru olur..umarim faydali olmusuzdur..

8. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canm. Ağrı kesici içmeye korkuyorum sıcak şu koyuyorum karnıma.yeni evliyim de hemen hamile olmak istemiyorum az tadını çıkartım evliliğin :)

9. jupiter

jupiter Forum Okuru

hmm hayirli olsun ozaman.. evet önce bi ikili olmaya alismak en iyisi.. ücüncüye hazir olunca insallah sizi bekletmeden gelir..

10. hülyakur

hülyakur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet hazır olunca gelir geç adet oldum ya iki gün normal di sonra bitti gibi oldu anlamadım.

11. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    Hülya sen bi gebelik testi yaptır her ihtimale karşı. Bide çok ağrılı olduğu dönemlerde papatya çayı rahatlatıyor biraz. Ondan iç. Ayaklarınıda sıcak tut.

cok agrım var..yardım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kafam cok karısık lutfen yardım

Kafam cok karısık lutfen yardım

Merhaba ınternette bılgı aranırken bu sıteyı buldum fıkırlerınızı soylersenız deneyımlerınızı cok mutlu olurum en son regl tarıhım 16 hazıran ve 5.gunu dogum kontrol hapı kullanmaya basladım ve 1 ay olmasına ragmen korunmadık bılmıyodum cunku doktorum 2 gun once dogum kontrol hapının ılk ay etkılı olmucagını belırttı 1 haftadır goguslerım ınanılmaz agrı,akıntı, ve sıddetlı mıde bulantıları...
  2. GeL YaR ÖZLeDiM CoK

GeL YaR ÖZLeDiM CoK

CoK ÖZLeDiM SeNi YaR GeL ÖZLeMLeRiMDeN BeNi KuRTaR DaHa ICiMDe SaNa OKuYaCaGiM SiiRLeR VaR GeLDE ANiLaRa SiGiNMaYiM ARTiK GeLDe GöZYaSLaRiM DuRSuN GeL HeR YaNiM SeN KoKSuN EY YaR SeSiMi DuYMuYoRMuSuN ÖzLeDiM SeNi BaSa CiKaMiYoRuM ARTiK GeLDe SiiRLeRiM YaZiLSiN GeL KaLeMiMDeN ASKiN DaMLaSiN GeL Bu KaNLi HaSReT SoNa ERSiN GeL YaGMuRLaRiN ISLaTSiN GeL YaR ÖZLeDiM CoK.. alıntı
  3. cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

Handan hanımcım , esimi cok seviyorum ama ayrılmak uzereyız . Merak ediyorum hayatında birisi var gibi... Sonum ne olacak merak edıyorum peri kızı
  4. ilk hamileliğimde zorluk yasamadım fakat 2ci hamilelikte çok agrım var diyen anneler!

ilk hamileliğimde zorluk yasamadım fakat 2ci hamilelikte çok agrım var diyen anneler!

merhaba kızlar ben 24 haftalık hamileyim bu ikinci gebeliğim ilki 33 haftalık dogdu doğumdan sonra küvez falan cok zor günler gecirdim fakat hamileliğim rahattı ama simdi biraz yürüyünce bile karnımın alt kısmı çok agrıyor durup dururken bir yerlerime agrı giriyor ellerim ayaklarım sisti benimle aynı durumu yasayan var mı yani normal mi bu olanlar yardım ederseniz çook sevinirim..
  5. Gebeyim kasik agrim var ?

Gebeyim kasik agrim var ?

Arkadaslar merhaba benim sizlere bi sorum olacak ben hamilelik test yaptim 2 kez pozitif cikti daha kan testi yaptirmadim ama ara sira kasik agrilarim oluyor bnde korkuyorum benim icimi biraz rahatlatir misiniz tessekkurler

Sayfayı Paylaş