gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çok Anlamlı Güven Veren Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kısa Güven Verici Mesajlar Güven Verici Mesaj

Sevgili melekler, bazen karşınızdakine birşeyler anlatmak, üzüldüğünüzü belli etmek istersiniz, bu durumda hemen daha önce paylaştığımız sitem sözleri imdadınıza yetişir. Bu yazımızda da karşınızdakine güven verici mesaj atmak isteyebilirsiniz diye kısa güven verici mesajlar, sözler paylaşmak istedik sizlerle :)

Güven dolu sözlerimde güvendiğim tek sensin sana güveniyorum ve sana güvendiğim duygularımla gidiyorum.

Yalnız Kalma Kalbim Yanında yarınlara Boş Bakma Güven Dolu Yarınlar bizi bekliyor bunu unutma.

En Güzel Güven kendine güvenendir.

ilk önce kendine sonra başkalarına güven.

Herkeze güvenme parmakla sayılcak kadar güvendiğin insan olsun yeter bu hayatta.

Güvendiğin insanlarla sakın kavga etme yoksa güvendiğin dağlara bir yerde kar yağar.

Güvençsiz bir insan hemen hayata küser güvenli bir insan hayattan kopmaz.

Kalbim Sana bedenimden Daha çok güveniyor bebeğim.

Bu Hayata Güvendiğim tek insan Sensin, Bundan Sonraki Hayatımda Yine bu Şekilde Sana güvenmek isterdim.

En güel arkadaşlıklar güven ile başlar kan kardeşlikle devam eder.

Sana Güvenmek istiyorum ama Kalbim beni Engelliyor Sana Aşık Olmak istiyorum Sözlerin beni Etkiliyor Bu Yüzden Sana güvenemiyorum

Güven Mutluluksa Sonuna Kadar Güveniyorum Sana bunu unutma bebeğim.

Sensiz her Saniye acı bana sensiz güven kalmıyor yanımda seni görünce güveniyorum bu zavallı hayatıma...

Al Hayatım Senin Olsun Sana Güveniyorum Bunu biliyorsun Al Dünyam Senin Olsun Sana Güvenmişim Artık Görüyorsun.

Karşındakine Düşünerek Güven Düşünmeden güvenirsen Sonuçları Acı Olur.

Güvendiğin Dağlara Kar Yağmamasını istiyorsan Güvendiğin Dağları iyi seçmelisin bulutsuz ve temiz olmalı.

Belkide Tek güvendiğim sensin ve bana bu acıyı yaşatıyorsun bırak artık ellerimi güvensiz olsun bedenim istemiyorum adını hayalini güvenmiyorum artık sana.

Yarına Güvendim Bugun Beni Sattı.

Sevgine güveniyorum O halde varım

Sana Kendimden Daha çok güveniyorum çunki Seni Kendimden Daha çok seviyorum bebeğim biricik aşkım benim....

Güven bana Seviyorum Seni inan Bana özlüyorum Seni Bir Seni Sevdim Birde Sana verdiğim Güven dolu Sözleri.

Güvendiğim için seviyorum Seni Güvensizlik gelmesin Aklına Seni her Halinle Seviyorum bunu unutma.

Güvenmek güzeldir önemli olan güveneceğin insanı bulmak.

Güle güvensen bile birgün dikeni batar bunu unutma!

Çok Anlamlı Güven Veren Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamlı ve çok güzel aşk mesajları

Anlamlı ve çok güzel aşk mesajları

En Anlamlı Aşk Mesajları, En Güzel Aşk Sözleri, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve aşıko lupta aşk sözleri arayan tüm misafirlerimize en anlamlı aşk sözleri sunuyor ve en güzel aşk sözleri bunlar diyoruz :) Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki... Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur......
  2. Çok güzel Anlamlı Küçük Mesajlar

Çok güzel Anlamlı Küçük Mesajlar

Kısa Küçük Mesajlar Anlamlı Küçük Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler gün içinde sizlere çok güzel kardeşlik mesajları sunmuştuk. Şimdi ise yine güzel ve anlamı daha da güzel olan küçük sözler içeren anlamlı küçük mesajlar paylaşıyoruz arkadaşlarım. Bizden bu konuda rica da bulunan tüm ziyaretçi arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyor ve sizleri ilgili sözler ile başbaşa bırakıyoruz. Bir...
  3. Çok Anlamlı Manidar Aşk Mesajları Sözleri

Çok Anlamlı Manidar Aşk Mesajları Sözleri

Anlamlı Aşk Sözleri Kısa Anlamlı Kısa Aşk Sözleri Sevgili melekler, aşık meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, aşkınız hiç bitmesin artarak devam etsin diyoruz ve sevdiğinize yollayabileceğiniz, msn, face ya da twitterdan paylaşabileceğiniz anlamlı kısa aşk sözleri eklemek istiyoruz konumuza. Ayrıca aşkınıza nazar değmemesi için nazar sözleri konumuzu da incelemenizi tavsiye ederiz..:)...
  4. Çok Anlamlı ve Derin Cuma Mesajları Buyrun

Çok Anlamlı ve Derin Cuma Mesajları Buyrun

Bu konu; cuma mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi cuma günleri biz müslümanlarca kutsal kabul edilir. Özellikle cuma günleri yapılan iyilikler fazlasıyla mükafatlandırılır. İmam-ı Gazali 'den rivayetle gelen şu hadis cuma gününün önemini ne kadar da güzel ifade etmektedir : '' Cuma günü günah işlemeden selametle geçerse, diğer günler de selametle...
  5. Hayatla İlgili Çok Anlamlı Mesajlar Güzel Sözler

Hayatla İlgili Çok Anlamlı Mesajlar Güzel Sözler

Bu konu; hayatla ilgili çok anlamlı sözler , güzel mesajlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her ne kadar facebook zaman tüneli pek kimsenin hoşuna gitmediyse de zamanla herkes bu duruma alıştı ve ellerinde ki yeni uygulamaları kullanmaya başladılar. Facebook zaman tüneli kapak resimleri ile renklenen facebook hesaplarınız için kullanabileceğiniz hayatla ilgili anlamlı...

Sayfayı Paylaş