gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Çok AşığıN Var DiyorLar..!

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Çok AşığıN Var DiyorLar..!

ay ben bu şarkıya bayılırım canım çok teşekkürler :)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Çok AşığıN Var DiyorLar..!

çok hoş olmuş emeğine sağlık canım

Çok AşığıN Var DiyorLar..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Feridun Düzağaç - Çok Aşık

Feridun Düzağaç - Çok Aşık

her şeyi silip atmak yok saymak unutmak var. intikam çok sinsice, aşkın kucağında saklanır yakar.. içimdeki kötü fısıldar acıt acıtabildiğin kadar. kanat. ben insan değilmişim mutlu edemezmişim seni zamansız gidermişim yarım bırakırmışım sonları hiç sevmezmişim ama ben çok çook çook aşığım. aşığım sana. ama ben çok çook çook aşığım. aşığım sana. aşığım. önce fikrin düşer boğar gecemi...
  2. Ben çok aşığım sana

Ben çok aşığım sana

Ama Amaaa Ben Çokk Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana Ama Ben Çoook Aşığım Sana
  3. ``Ben Çok Aşığım Sana´´

``Ben Çok Aşığım Sana´´

çok aşığım sana sana aşığım yazıları çok yazı ``Ben Çok Aşığım Sana´´ Adım adım yürüyorsun yüreğime.. Yürüdükçe büyüyor büyüdükçe devleşiyorsun.. Gözlerimdede büyüyorsun yüreğim gibi.. Her adımda daha bi sarıyorsun benliğimi.. Her adımınla daha bi 'SEN' oluyorum Daha bi 'SEN' doluyorum 'SEN'i görmek için bakıor 'SEN'i Duymak için yaşıyorum.. Tüm anlamsızlıkları seninle...
  4. Allah biz yarattık diyor Birden çok ilah mı vardır?

Allah biz yarattık diyor Birden çok ilah mı vardır?

Araf suresinin 11. âyetinde, Allah, biz yarattık diyor. Birden çok ilah mı vardır? CEVAP Bu âyet-i kerimenin meali şöyledir: (Sizi yarattık, sonra şekil verdik, sonra meleklere, “Âdem’e secde edin” dedik; İblis’ten başka hepsi secde etti, o secde edenlerden olmadı.) [Araf 11] Buradaki ve diğer âyetlerdeki, yarattık, şekil verdik gibi ifadeler için, başka yaratıcılar da var sanmak yanlıştır....

Sayfayı Paylaş