gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

çok benzerlikler var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Norveç'e birincilik getiren şarkının sözleri ile şarkıcı Yalın'ın şarkısı birbirine çok benziyor iddiası haberimizde.... NORVEÇ'İN ŞARKSINI MI ÇALDI!
    14 MAYIS 2009 TARİHİNDE 'BEN BUGÜN' İSİMLİ DÖRDÜNCÜ ALBÜMÜNÜ PİYASAYA ÇIKARAN YALIN'IN 'BİT PAZARI' ŞARKISI İLE EUROVİSİON'DA NORVEÇ'E BİRİNCİLİK GETİREN 'FAİRYTALE' ŞARKISI ARASINDA ŞAŞRTICI BİR BENZERLİK OLDUĞU GÖRÜLDÜ.

16 Mayıs 2009 gecesi gerçekleştirilen 54. Eurovision şarkı yarışmasında birinci olan Norveç'li Alexander Rybak'ın 'Fairytale' (Peri Masalı) isimli şarkısının ile Yalın'ın 'Bit Pazarı' şarkısı ile aynı olduğu görüldü.

2 yıl aradan sonra çıkan albümü heyecanla beklenen Yalın hayranları şarkıları dinlediğinde bir sürprizle karşılaştı. Söz ve bestelerinin Vatan Gazetesi'nin haberine göre, Yalın'a ait olduğu ibaresi bulunan albümün 4'üncü şarkısı 'Bit Pazarı'nın müziği, bu yıl Eurovision'da birinci olan Norveç'e açık ara farkla birinciliği getiren Fairytale (Peri Masalı) şarkısının tıpatıp aynısı çıktı.

Sözü ve müziği Alexander Rybak'a ait olan şarkı 5 aydır müzik kanallarında 'Eurovision'daki en favori şarkı' olarak yayınlanıyordu. Etnik ezgileriyle herkesin beğenisini kazanan Norveç'e 387 puan kazandırmıştı.

çok benzerlikler var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir benzerlik var ama ben cikaramadim dogrusu :)

Bir benzerlik var ama ben cikaramadim dogrusu :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şaşırtıcı Benzerlik

Şaşırtıcı Benzerlik

şaşırtıcı benzerlik oyunu
  3. komik benzerlikler

komik benzerlikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. inanılmaz benzerlik.....

inanılmaz benzerlik.....

Sayfayı Paylaş