gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çok bilmiş smileler

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    :dut: [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

çok bilmiş smileler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şımarık smileler

şımarık smileler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Japon'ların smileleri burda çok güzeller

Japon'ların smileleri burda çok güzeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bil ki..! Çok sevdim seni.....!

Bil ki..! Çok sevdim seni.....!

Neredeydin bilinmez, kime sorsam başı önde sessizliklere gömülüyordu.. Deniz tanrısı Poseidon’ a sormak geldi aklıma, kum tanesi olup bir istiridye de yaşıyordun belki eşsiz güzellikte inci tanesi olmak için, sonra şarap tanrısı Dionysos’ a bağ bozumu üzümlerden yapılan damaklarda eşsiz tatlar bırakan şaraplar’ amı dönüştürmüştü seni, oda diğerleri gibi sessiz kaldı... Bulma arayışlarım...
  4. Ne çok özledim seni bilsen

Ne çok özledim seni bilsen

seni çok özledim seni cok ozledim özledim cok çok Ne çok özledim seni bilsen Ne çok özledim seni bilsen; Ne çok arıyorum seni solgun palmiyelerin gölgelerinde Ne çok arıyorum seni ifade yoksunu lal sokaklarından, sağır sultanlardan, acıya hüküm giymiş sevdaların ayak izlerinden, kaldırım taşlarına sinen dolunay sessizliğinden çiçeklerden, her tüyünde alacalı umutlar şavkıyan kuşlardan... Ne...

Sayfayı Paylaş