gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Çok Bunaldım Artık

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

misafir misafiri kovma sanatı sinirli sinir küpü sinir sistemi hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar yaa kızlar deli olcam ya biriniz bana bir akıl verin lütfen. kibarca Misafiri evden nasıl kovarım şimdi bizim evimizde bilgisayar var diye üst komşumun 3 kızı her akşam daha ben işten gelir gelmez montumu bile çıkarmadan bize geliyorlar ve bu bir değil iki değil her akşam. tamam kızları severim annesini de çok severim ama birde beni düşünün yaa yorgun argın eve geliyorum evimi toparlamam gerekiyor yeri geliyor uzanıyorum yeri geliyor nete giriyorum.
    ben çok mu taviz verdim bu kızlara acaba yaaa :hıms: daha saat 5 ve sürekli mesaj atıyolar abla evdemisin abla nezaman gelcen deli olcam yemin ediyorum.
    ve aksine bu hafta hiç temizlik yapamadım evimi temizlemem gerekiyor. erkenden de uyumam gerekiyor çok yorgunum zaten.
    kızları kırmak istemiyorum ama her akşam bize gelipte facede cirit atmalarını da istemiyorum.
    inanın her akşam benimle birlikte eve giriyolar ve 11 de anca gidiyolar çok sıkıldım gerçekten :uhu:
    bana bir akıl verin lütfen onları kırmadan nasıl uzaklaştırabilirim. mesela bu akşam abimelere yemeğe gideceğimi eve kaçta gelirim bilemem dedimm...
    onlarında pc var hatta ben eve net bağlatırken dedim ki biz net bağlatacağız siz de isterseniz kablo takalım falan dedik yok dediler. şimdi her akşam bizdeler
    bana bir akıl verin lütfen yaaa :uhu:

2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    canim yani sonucta calisan ve evli bir bayansin. Hergün gelmeleri saygizica sonucta sen kocanla vakit gecireceksin. yani ailesi nasil birakiyorki yaaa bukadar saygizilik olmaz canim.

sen deki aksamlari esimle vakit gecirmek istiyorum eger net istiyorsaniz ortak kullanabiliriz diye tekrar hatirlat derim yani nebilim
    yanlis hergün gelmeleri ve geceye kadar kalmalari!

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. herşeyin çaresi var

herşeyin çaresi var Forum Okuru

bilgisayarın bir fişini çıkart bozuldu de yada klavyesileni kaldır portakal suyu döktüm servise gitti de.. eşim kızdı dikkatli davranmadığım için bu ikidir döküyorum onun için getirmiyor klavyeyi bende zaten tüm gün işteyim umursamıyorum de.. ayakları kesilir.. ama pc nin esini kıs aman duymasınlar:D
    sonrada biraz format atılacak şöyle olacak böyle olacak deyip bir kaç kez salladınmı anlarlar zaten nazikçe yol vermiş olursun

ASİMELEK ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    oyy asii aynı durum bende de varr komşu kızlarından illallah ettim artık bence hiç kıvırma sölee senkilerde abartmış yanii saygısızlık bu eşini ortaya koy kızıyor de netim sınırlı kotayı aşmışız artık az kullanıyorum de eşim bidaha aşarsak neti kapatack de kusura bakmayın felan filon de işte lo :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    üffff varyaaa hergün zile nezaman basacaklar demeden pat kapı çalıyoo ama bu format işi kafama yattı :D:D bunu deneyebilirm :D:D çıldırıcam ama hakkaten yaaa bu kadar da olmaz dedirtiler bana sonunda :uhu:

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Yuh harbiden bir olur iki olur hadi zorladık üç oldu diyelim :D Bu kadar da olmaz ki ayıp denen bişey var. Aileleri nasıl izin veriyo hergün acaba.

Asimm bence tekrar söyle size kablo uzatalım ortak kullanalım diye. Yalan söylemeye hiç gerek yok bence. kabul etmezlerse anlatırsın durumu işten yorgun geliyorum evi temizlemem gerekiyo falan filan anlat durumu utanır gelmezler heralde :D bozuldu dersen olmaz elbet bi gün düzelicektir yine dadanırlar :D:D

Allah sabırlık versin kuzum zor böyle komşularla uğraşmak :)

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    maalesef çok zor be reframm hadi bir iki olsa neyse ama her akşam beni takip ediyolarmış gibi arkamdan gelmelerine uyuz değil deli oluyorum yaaa:sinirli: yaa aslında doğru sölüyosun refra bu dediğin olabilir yaa

RefRa bunu beğendi.
  8. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    yuh yaa yuh yuh ne görgüsüzlük sen çalışan bi bayansın sonuçtaa....
    de virüs girmiş bişiler olmuş kitlenmiş pc eşini koy öne bencede Cemoşa katılıyorum:D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  9. Pilli Bebek

Pilli Bebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bizimde var böyle bir komşumuz evler karsılıklı, birde yüzsüzler kadın evde yemek pişirmıo yemek saati once cocugunu bize yolluo sonra kendı gelıo :S kocagun anca gezıo

ASİMELEK bunu beğendi.
  10. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

ayy oda kötüymüş yaaa ne biçim insanlar var yahu

11. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Evet canım çünkü 1 defa yalan söylersin 2 defa söylersin uzar gider. Doğruyu tatlı dille anlatırsan hem onları kırmazsın hemde kesin çözüm olur. Ne demiş atalarımız 'Yalancının mumu yatsıya kadar yanar' :) o yüzden hiç gerek yok bence. Benim düşüncem bu ama tabi karar senin :):kiss:

12. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    ay asicigim cok üzüldüm durumuna. benim fikrim kibarca kov bukadar basit onlarda anlayis yoksa sende müsait bir dille söyle bence üzülmene ne gerek var canim. görgüsüzler

13. kardelen000

kardelen000 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    öncelikle herkese selamlar..asimelek durumuna üzüldüm ama bir yandan da güzel aslında,eşim işte olduğu için sürekli ben de kapımı çalan olsa diye ümit ediyorum.ama seni gerçekten bunaltmışlar,hadi bir iki yardımcı olursun ama daima zor tabi.sana bir öneride ben vermek istedim,''faturayı ödemedik kapandı,eşimde açtırmıyor zaten kızıyordu nette vakit geçirmeme'' diyebilirsin.umarım işe yarar:)

14. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Cok sacma... kov gitsin seviye sifirsa sende ona gore muamele yap

15. siyah nur naki

siyah nur naki Forum Okuru

sabredin

sabır gerek arkadaşlar.....allah sevdiği kullarına ağır imtihanlar veriyor...ne denli bunalırsak bunalalım ,okadar yakındır felah.....kar anlığın en şiddetli anında şafak atar güneş doğar çünkü...anlamayan eşlerede,,,başı gözü ve yüreği yoran ailelerede sabredinki,,cennete gitmeye bir sebep olsun.....selam ve dua ile

Çok Bunaldım Artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canım Çok Acıyor Artık

Canım Çok Acıyor Artık

aşkım yapma acıyor aşkım yapma acıyo . Seni sana rağmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik... bir yanını tamamlasam, mutlaka başka bir yerden açık veriyordum. Tamamlamaya uğraştıkça senin gizlerinde kaybolup gidiyordum. Bedenine değil, ruhuna taliptim ben. Bu yüzden bu kadar zorlanıyorum. Ben bir adanın değil, bir kıtanın kaşifiydim. Yola çıkmıştım bir kere dönüşüm...
  2. artık sana çok uzağım

artık sana çok uzağım

gülsün artık yüzün bundan böyle yokum ben olmayacağım istesende olmayacağım istesemde olamayacağım artık sana çok uzağım başını kaldırdığında benim baktığım yere bakıyor olacaksın gecenin bir vakti ama artık beni bulamayacaksın dilerim bu seni yaralamaz beni yaraladığı kadar umarım bu aşkın cezası sadece benim omuzlarımda olandır özlemek bana kalsın...
  3. sevgilim çok bunaldı artık kıskançlıklarımdan yardım edin :\\

sevgilim çok bunaldı artık kıskançlıklarımdan yardım edin :\\

meraba kızlar 2,5 senelik bi ilişkim var ve ciddi düşünüyoruz ama benim çözümleyemediğim kıskançlık sorunum var hiç bişey yokken bile kafamda kuruyorum ve içimi daraltıp onuda bunaltıyorum hatta bu yüzden ayrılıklarımız bile oldu ama dayanamayıp tekrar barıştık şimdi yine kötü bi dönemdeyiz barışırken ben yapmıcam o katlanıcam desede yine herşey aynınoktaya dönüyo oda beni seviyo bende onu ama...
  4. Tabaklarda artık çok dekoratif

Tabaklarda artık çok dekoratif

Tabak süsleme sanatı yiyecekelrden tabak süsü Tabağımızda evimiİn şıklığını taşısınız, dekoratif tabak süslemeleri yapalım istiyorsanız size sunum yaprken kullanabileceğiniz tabak süslemeleri örneği gösteredeğiz. Sofra dekorasyonunuz için şık bir görünüm olacaktır.
  5. Bu hayattan çok sıkıldım artık...

Bu hayattan çok sıkıldım artık...

merhaba arkadaşlar uzun bir ilişkim var ilk bir yıl herşey mükemmeldi ama takdir edersiniz ki sonradan tüm erkekler çok değişiyor.. anlam veremiyorum artık çünkü çok ugraşmıştık benim ailemi ikna edebilmek için 2 yıl uğraştık. şuanda 3.yıldayız ve 1 aydır nişanlıyız ama bazen beni çok seviyormuş gibi ama bazende çok soğuk anlayamıyorum.saçma sapan hareketler yapıyor.oysaki ben onun bu denli...

Sayfayı Paylaş