gebe
  1. çaresiz__

çaresiz__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok çaresizim bi akıl verin lütfennn!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında çaresiz__ tarafından paylaşıldı.

kızlar benim bir derdim var.bundan 4 sene önce okul yıllarında samimi olduğum bi kız arkadaşım vardı.bizim sınıfta birinden hoşlanıyordu.fakat o hiç bilmedi.meğerse bu çocuk benden hoşlanıyormuş.onu da okul bittikten bir yıl sonra öğrendim.bunu arkadaşıma da söyledim.bunu o da biliyor.tabi bu çocuğa benim hiç ilgim yoktu okul yıllarında...ama şu anda kız arkadaşımın ona karşı bi ilgisi kalmadı yani. neyse işte bu baya üstüme düştü,peşimden çok koştu.o zamandan beri sana ilgim vardı fakat söyleyemiyordum dedi.ben seninle ciddi düşünüyorum dedi direk..çünkü beni o zaman zarfında tanımıştı..gerçekten çok efendi ve iyi bi insan kendisi..kalbim ona ısındı,onu tanıdıkca bende onu sevdim..ailesini gönderdi,beni istetti,yani niyeti çok ciddi..şuanda evlilik planları yaptığım bi insan kendisi..ailemde biliyor..

asıl meseleye geleyim,kız arkadaşım bu durumu bilmiyor,yani söyleyemiyorum bir türlü.tepkisinden korkuyorum açıkcası.kendisiyle de çok bi muhabbetimiz kalmadı açıkcası.ayda yılda bir msj atıyor o kadar.
    kızlar şimdi ben ne yapmalıyım??yanlış mı yaptım onla beraber olmakla?ya da arkadaşıma dürüstçe söylemeli miyim?

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bence söle maden arkadasın artık ona ilgi duymuyorsa bişi olmaz bence bişi demez

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Hiç alakası yok hiç hemde hiç yok :)

Sen keyfine bakacaksın, nihayetinde kanında ısınmış arkadaşında olabilir kardeşinde olabilir hiç sorun değil, o seçimini yapmış ve seni seçmiş sana şimdiden mutluluklar diliyoruz. Ha duyduğunda ne olur orasını bilemiyorum ama aranız kesin bozulabilir. Belki sana " ya olurmu çok sevindim " de diyebilir ama emin ol sevinmeyecektir. :)

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

valla arkadaşım atı alan üsküdarı geçmiş hesabı :D:D
    ayda yılda msjlaştığın arkadaşın için düşünmeye bile değmez.aranız büyük ihtimal bozulur ama salla gitsinnnnn.
    şimdiden mutluluklar...... :)

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşımın aşkısın demen gerekmiyor elbette rahat ol ,kafana takma
    mutluluklar

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş mutlaka önemli bi yer tutar insan hayatnda ama bide şu yönden düşün hayatta kaç defa karşna ısnabilecğn ve nyeti ciddi olan bi insan çıkrablr...bence arkdşna bunu açıkça ve samimi bi şeklde içinde ne varsa kalmadan sölemn geerkr. arkdşnın vereceği tepkye görede haytnı şekllendreblrsn bölece...sen karşndakne samimi olduğun sürece samimiyet görürsün unutma.....böle bi şeyi arkdşndan sakladğn her dakika bi yanlş olur senin için. tabi bunlar benm şahsi fkrm yne hayat senin hayatn karar seniin kararın cnm....

7. çaresiz__

çaresiz__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok sağolun,beni biraz rahatlattınız.ama arkadaşımla konuşmaya çok çekiniyorum.ayrı şehirlerdeyiz bide.bi daha birbirimizi görür müyüz o bile meçhul..ne yapıcam bilmiyorum..

8. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hiç mi hiç bişey olmaz,çok fazla düşünmene bile gerek yok,ya zaten ayda yılda msjlaşıyoduk diyosun zaten samimi değilsiniz ki.at bi msj böle böle de,silerse silsin ya arkadaş çok bulunur ama böyle ciddi bi ilişki çok zor.
    ha normalde arkadaş daha önemli ama anlattığın kadarıyla çok sağlam bi insan,bırak kaybettiğin 1ark olsun :D:D:D

9. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    aranızda sürekli seni rahtsz edn bir mesele olmasndansa söylemn iknz içnde en hayrlı olndr. ne olcksa bu şeklde olsun dha iyi. en azndan arnzdaki bağ kopsa bile sen doğryu yaptgna emn olcksn ve bu yüzden bi pişmanlk duymyacksn... belkide arkdşn senin korktgn gbi bi tepki vermyeck bunu bilmzsn...

10. çaresiz__

çaresiz__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet gerçekten de ben ona ve sevgisine çok güveniyorum.beni çok seviyor,hiç incitmiyor,ama bu meseleden dolayı çok tedirginim.

11. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim nicin yanlis yapmis olasin ki,arkadasinin onunla bir iliskisi yokki,ne eski sevgilisi nede eski kocasi yani,bu kadar kafana takma,istersen soyle istersen soyleme sen bilirsinde,bunda yanlis bir durum yok,mutlu ol.

12. çaresiz__

çaresiz__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın aslında canım.arkadaşımın onunla hiçbir ilşkisi olmadı.umut verecek bişey de olmadı aralarında ama benimki büyük bi takıntı haline geldi.sizlerle paylaşmak istedim.

13. pellybon

pellybon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    madem senin arkadaşının o çocuğa karşı ilgisi kalmamış o zaman onu o kadar hatta belki de hiç etkilemez, etkileyeceğini sanmıyorum. O yüzden söle bence derim...

14. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım kendini üzme.zaten o çocukla kız arkadaşın arasında bir şey olmamış..kendini o kıza suçlu hissetme..
    kızada güzellikle dersin .. hiç kendini üzme canımcım mutlu olmanın keyfini çıkart valla.sevmek sevilmek güzeldir. mutluluklar canım

15. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm en ii si arkdaşnasöylemen.bişey olmz korkmana gerek yok.arkdşnın artk ilgisi olmadgını söyldin bi problem olmz.arkdşna söylemzsen için içini yer.en iisi arkdaşnla konuş kurtul.

çok çaresizim bi akıl verin lütfennn!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar ne oluurr yardım edin bana bir akıl verin çok çaresizim

arkadaşlar ne oluurr yardım edin bana bir akıl verin çok çaresizim

allahım çok çaresizim lafa nerden ve de nasıl gireceğimi bilemiyorum arkdaşlar ama inanın şuan bu yazıyı yazarken gözyaşlarım önüme akmakta çok çok sevdiğim bir liseden kız arkdaşım var ve maalesef şuan çok zor durum da ona nasıl yardım edebilirim inanın bilmiyorum bu arkadaşım sevdiği biriyle evlendi 3 yıl önce kaynanası ile altlı üstlü, oturuyorlar ve kadın hergün arkadaşımn kocası işe...
  2. bana bi akılda siz verin bunaldım artıık :(

bana bi akılda siz verin bunaldım artıık :(

25 kasımda 5. senemizi kutluyacaktık fakat o annesiyle benim aramda kalıp onu tercih etti ayrıldık. ben artık onu değil annesini mutlu etmekten sıkıldım bana son sözüde " annemi kazandığında benide kazanacaksın" oldu ve bi anda soğudum sanki. ne yapayım ben şimdi seviyorum aşığım biliyorum o da çok üzgün ama abisi evi ailesini terkettiği için oda aynısını yapamıyo yapmasın zaten....
  3. Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

merhaba ben eşimle 2009 yılında internette tanışarak severek evlendim ama kıskançlık krizlerim baskılarım yüzünden mutlu olamadık dün telefonunda bir mesj buldum sabahın köründe kendi telefonundan arkadaşını işletmek amaçlı atmıştı o mesajı şahin bey mrb ben sibel nasılsınız iyimisiniz diye başlıyordu mesaj tuba izinli yazıyordu sonundada..eşime güvensemde içime kurt düşmüştü onun uyanmasını...
  4. biri bana bi akıl versin

biri bana bi akıl versin

Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...
  5. lütfen bi akıl veri ne yapmalıyım ?

lütfen bi akıl veri ne yapmalıyım ?

merhabalar 6 ay önce yeni bir işe başladım burada şirketin gözde bekarı arkadaş tarafından farkedilip 3 ay sonra etrafımda dolanmaya başladı ve ben dürüstlük abidesi ona doktorların çocumun olmayacağını söylediklerini söyledim baştan herşeyi bilsin istedim oda bu durumun sorun olmayacağını söyledi ikimizin arasında kalacağını söyledi ve sevgili olduk. başta herşey gayet güzeldi fakat şirkette...

Sayfayı Paylaş