çok çaresizim bi akıl verin lütfennn!!!

Canim nicin yanlis yapmis olasin ki,arkadasinin onunla bir iliskisi yokki,ne eski sevgilisi nede eski kocasi yani,bu kadar kafana takma,istersen soyle istersen soyleme sen bilirsinde,bunda yanlis bir durum yok,mutlu ol.
kader bu onun deyilde senin kaderinmiş aralarında birşey geçmedikten sonra kafana takma der gelecek mutlu günler için dua et derim

ya canım zaten sende demişşin üstünden bir kere cook zaman gecmiş ikincisi zaten arkadaşın ona karşı hiç bişeyy hiisetmio demişşsin önce gercekten bundan emin ol hee sana yakışan dürüstce demek ya bu hayat senin hayatın bnce sevdiğin kişiyle bu hayatın kıymetini bill gerisi boş hikaya ya bitenm bu arada hayırlı olsun ufukta evlilik var baksana mutlu olmanın keyfini cıkar kib canım...

çok sağolun arkadaşlar beni rahatlattınız biraz.evet arkadaşlar ufukta evlilik var,dün beni istemeye geldiler.ama arkadaşıma daha söyleyemedim..

niye bu kadar dert ettin ki canım - bence sorun teşkil edecek hiçbirşey yok. sonuçta kız arkadaşın onunla birşey paylaşmamış zamanında, çocuğun da senden hoşlandığını biliyor ve artık birşey hissetmiyor. zaten de artık samimi değilseniz görüşmeye çağır ve herşeyi anlat bence anlayışla karşılayacaktır. başkasından duymasn ama dikkat et.

Valla böyle bir olay benimde başıma gelmişti. Tabi ben evlilik kararı almadım..
Kız arkadaşımın sevdiği biri benimle ilgilenmeye başladı..
Açtım telefon.. Durumu böyle böyle dedim. Bu durum seni üzermi?

Sadminimin dediği gibi "aaa yok olurmu? O seni tercih ettiyse ne diyebilirim" dedi..
Başkasından duyarsa üzülür asıl.
Uzun süredir benimle ilgileniyor. Sen üzülürsün diye düşünüp cevap veremiyorum. Niyeti ciddiymiş de.. Bakalım ne diyecek..
Diğer türlü üzersin canım..

arkadaşının ona ilgisinin kalmadığını söylüyorsun. ona bnce rahatlıklada söyleyebilirsin bu drumu. bi gün otrn bi cafeye konuşun çünkü eninde sonnda bunu öğrenecektir başkasından dyması daha kötü olr onu yaralar bu senin içn iyi olmaz....

yüzyüze konuşma imkanım yok,çünkü onunla aynı şehirde değiliz.bi daha onu görür müyüm,.. sanmıyorum.telefonla ya da msn le söyleyebilrim ancak.

söyle cnm bence hem sen bu karın ağrsndan kurtulursn hemde arnzda gizli bişey olması iyi değil.hem söyleycğn şey kötü bişey değil.. emnm seni gerçktn sewen bi arkdşnsa bu mutlu hberi duydğu için senin adına mutlu olacaktr...

Geri