gebe
  1. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

çok çaresizimmm:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında megara tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar benim 2yıllık güzel giden bir ilişkim var.aynı üniversitede aynı sınıftayız.fakat sevgilim diğer dönemde girdiği sınav ile polonyaya gitmeye hak kazandı.benim fikrimi sordu ben onun geleceği diye düşünerek engel olmak istemedim ve onayladım.ama gelin görün ki içim içimi kemiriyor...gideceği şehri biraz araştırdım benim açımdan pek iç açıcı değil anlayacağınız.ona çok güveniyorum fakat beraber gideceği arkadaşı tam bir kız hastası ne yapacağımı bilemiyorum.sizce gitmesine engel olmalı mıyım ya da sevgilim ben orada aldatır mı

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm ya üzülme aldatıcak olan her şekilde aldatır sevgisinden eminsen yanlış yapmaz o arkadaşına da uymaz tabi ki gitmezse daha iyi olur ama önemli diyosun sevginiz bunu da aşar bence

3. siyahınmatemi2

siyahınmatemi2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen cok doğru bır karar vermıssın eger yapacak olsa ınan erkekler heryerde yapar fazla kafana takma unutmakı her koyun kendı baçagından asılır arkadaşlarının kız hastası olması önemlı degıl zaten burdaykende bu arkadaşlarıyla bırlık de olmuyormuydu canım bu dusuncenıde ona yansıtma derım....

4. pınarr

pınarr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aldatır diye düşünürsen sürekli tabiki aldatır.düşünme böyle şeler.

5. Bicirik gelin

Bicirik gelin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güveniyosan sorun yok bence eğitimini engelleme bence canımm

6. Nur___

Nur___ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede eğitimini engelleme bırak giderse gitsin eğer seviyorsa zaten senindir...

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Uzaklıklar küçük sevgileri azaltır , büyük sevgileri yüceltir! tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yücelttiği gibi gibi..
    Boşuna dememişler eğerki sewiyorsa fizanda olsa öyle bir hataya düşmez!
    sewmiyor kişiliği zayıfsa dibindede olsa yapacakbişey yok yapacağını yapar zaten ruhun bile duymaz..
    Ben olsaydım senin yerine gönül rahatlığı ile gönderirdim madem ki benimle ..

Zaten benim o ...

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım sen sevdiğine güveniyorsan ve aranızda gercek aşk varsa senden başkasını asla görmez canım benim....içinde seni aldatma gibi birşey varsa yanında yada uzagında her türlü bunu yapar gönlün rahat olsun canım....
    herşey gönlünce olsun canım benim...

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

10. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım aldatmak istese yanında da aldatır değil mi?Sıkma bence kendini güveniyorsan arkadaşını boşver herkes kendinden sorumlu..

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    %50 ihtimalle evet

12. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence engelleme sonra her fırsatta oraya gitseydim daha iyi olurdu gibi cümleler duyarsın....aldatacak olan her yerde aldatır

13. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun ya içimi rahatlattınız arkadaşlar.zaten gitmesini ben istedim ilk önce onu asla engelleyemem çünkü bu bencillik olur.gerek yok.ben belkide biraz özlemden çekiniyorum.çünkü hiç onsuz kalmadım...

14. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kalbini ferah tut hayatim,birde su acidan bak kisa ayriliklar sevgiye kuvvet katar,birde özlemle yazilan ve heyecanla beklenen mektuplara adepte et kendini,gerci tabi artik o devir eskilerde kaldi mail var ya iste diyecek olursan ben derim ki elle yazilmis özenle vakit ayirip onu postaneye götürüp yatirmak karsi tarafa sunabilecegin en büyük degerdir uzaktan uzaga ,pozitif bakacak olursan sana katkisiyla binbirtürlü geri döner mutluluk dolu günler....

15. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    yapmak istese her yerde yapar bence onun gelecegi icin gittmesi daha önemli

çok çaresizimmm:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok çok çok çokkkk oyunu

çok çok çok çokkkk oyunu

çokçokçok komik oyunlar çokkkk komik oyunlar çokçokçok güzel çokkkk güzel çokçokkomikoyunlar bu oyunumuzda çok ile başlıyor ve nokta nokta.....mesela çok güzelim çok çılgınım çok duygusalım gibi...:Dancing_furious:
  2. çok çok değişik sözler !!  (:

çok çok değişik sözler !! (:

değişik sözler körkütük yaşar bazı insanlar aşkı sen kör o kütük makyajı akıyor farkının herkesleşiyorsun değişik sözler facebook külkedisi ne yapsın kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı meleklerim hayata,aşka,mutluluğa,yalnızlığa,dostluğa dair okuyup beğendiğimiz -kısa ve öz- sözleri bu başlık altında toplayalım istiyorum... okuduğumuz kitaplardan alıntılar,kısa...
  3. Çok Yoruldum Çok..

Çok Yoruldum Çok..

çok yoruldum çok... keşke şimdide uyarılsaydım bi çocuk gibi hatalardan önce,gece yastığı gözyaşlarımla ıslatmalarımdan,gizlice kimse görmesinlerimden önce... diyorum ki; annem aksi bişey dediğimde cimcirseydi kolumu,yada babam ağırlığı ile sustursaydı bakışlarıyla beni ,beni üzenleri,yada öğretmenim o...lsaydı diyorum yaramazlık yaptığımda cetvelleseydi avcumun içini, ama kimse kırmasaydı...
  4. Rüyada Çok Çok Gülmek

Rüyada Çok Çok Gülmek

Rüyada Çok Çok Gülmek - Rüyada kahkaha atmak ne demek? Kızlar dün gece rüyamda çok gülüyor hatta kahkaha atıyordum sizce bu ne demek oluyor?
  5. çok çok çok korkuyorumm :(

çok çok çok korkuyorumm :(

merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onunda benimde üzerimde pantalon ve iç çamaşırlarımız vardı. rahimime çok çok yakın, üç defa pantalonuna boşaldı. acaba hamile olabilir miyim çok korkuyorum. bu konularda hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş