gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

çok cimri ve kıskanç birinin yahut zalim birinin kalbinin yumuşaması için

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

kalp yumuşaması için dua kalp yumuşatma duası kalbi yumuşatmak için dua kalpleri yumuşatmak zalim çok cimri ve kıskanç birine, yahut zalim bir sultana ,yahut korktuğun birine işin düşünce okunur..
    Allahümme entel azizül kebiru ve enaa abdükez zaıfüz zelilü laa havle ve laa kuvvete illa bike. Allahümme sehhir lii filan ibnü filan kema sehherte firavne li musa velleyyin li galbehü kema leyyentel hadide li davude fe innehü laa yentigu illaa bi iznike ve naasiyetehü fi gabzetike ve galbühü fi yedike celle senaü vechike ya erhamerrahimin.

ey Rabbim ! her şeye mutlak galip ve mutlak büyük ancak sensin, bende zayıf ve düşkün bir kulunum. her türlü kuvvet ve kudret sendedir.Ey Rabbim firavunu Musa'ya musahhar kıldığın gibi filanıda bana musahhar kıl ve davudun elinde demiri yumuşattığın gibi onunda kalbini yumuşat. o senin iznin olmadan bir şey demez.onun nasiyeside kalbide senin kabza-ı kevvetindedir. senin senan yücedir ey merhamet ededicilerin merhamet edicisi..
    kaynak- el Camiu's Sağir

çok cimri ve kıskanç birinin yahut zalim birinin kalbinin yumuşaması için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat kıskanç bir kadın gibi...

hayat kıskanç bir kadın gibi...

Her şeyi yarım yaşıyormuşuz gibi geliyor bazen. Mutlulukların tadı hep damağımızda kalıyor. Başımıza gelen tüm felaketleri, iki gecelik gözyaşıyla dindiriyoruz. Çabuk unutuyoruz olup biteni ve bazen, hüznü yaşamayı bile beceremiyoruz. Oysa hayat, ardımızı toplayan, bıraktığımız yarımlarımızı eteğinin altına saklayan kıskanç bir kadın gibi bekliyor bizi. Biriken pişmanlıklarımıza son bir damla...
  2. çok kıskanç bir sevgilim var

çok kıskanç bir sevgilim var

sevgilim çok kıskanç aşırı kıskanç sevgili sevgilim çok ne yapmalıyım erkek arkadaşım arkadaşlar çok kıskanç bir sevgilim var napıcağımı bilmiyorum bana akıl verin 2 senedir beraberiz ailelerimiz de bize destek veriyor askerden gelince evlenmeyi düşünüyoruz ama çok kıskanç tereddüt etmeye başlıyorum.Kıyafetlerimden,arkadaşlarıma,vb bir çok şeye kaırşıyor napmalıyım
  3. çok kıskanç bir insanım

çok kıskanç bir insanım

Bazen eşimden nefret ediyorum.bazende onu çok seviyorum.ya böyle eski sevgililerini duydukça ondan uzaklaşıyorum.yanına bile yaklaşmak istemiyorum.eşim beni aldatacak bir insan değil.ama genede deli gibi cüzdanını,telefonunu hergün karıştıryorum.birşey bulamıyorum ama genede rahat edemiyorum.acaba eski sevgilisi arıyo mu diye.çünkü eşimle eskiden aynı yerde çalışıyorduk.arkadaştık ve o...

Sayfayı Paylaş