gebe
  1. eeelif

eeelif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok çok çok korkuyorumm :(

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında eeelif tarafından paylaşıldı.

merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onunda benimde üzerimde pantalon ve iç çamaşırlarımız vardı. rahimime çok çok yakın, üç defa pantalonuna boşaldı. acaba hamile olabilir miyim çok korkuyorum. bu konularda hiç bilgim yok

2. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    kaç yaşındasın acaba bi öğenebilirmiyim

3. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    Hamileliğin fizyolojisini araştır imkansız oldugunu öğren şaka gibi bir soru olmuş

a.özlem ve *gülüs* bunu beğendi.
  4. eeelif

eeelif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    22 yaşındayım

- - - Updated - - -

olma ihtimali var yazıyor diğer sitelerde o yüzden soruyorum özür dilerim :(

5. eeelif

eeelif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya belki gelir meni düşüncesi hakim

6. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    Daha rahimın nerde olduğunu bilmiyorsun acaba pantolonun üstünden geçen spermler icad edemedi insanlık zaten rabbimin pantolondan geçsin diye yaratmaması:) bak pantolonu gecirecek çamaşırı gecirecek senin pantolonu ve çamaşırı gecicek sonra neredeyse10-12santimlik vajeni geçecek sonra ihtimal yumurtlama dönemindesen rahminde uzun bir yolculuk yapip tuplere gelecek o yorgunluktan sonra yumurta çatlasa bile yumurtayı dolleyemez sperm öyle bir robot sperm olsa herkes hamile kalabilrdi

a.özlem, TİTAN ve eeelif bunu beğendi.
  7. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    O sitelerde yazanlar bilim kurgu mu fantastik mi ne deniyor filmler varya oralarda gerçek oluyor:)gerçek hayatta boyle şeyler Olmuyor

8. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    Ikinizde çıplak olsaydınız ihtimal olabilirdi

a.özlem bunu beğendi.
  9. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    aramıza hoşgeldin elif....bak tehlikeli bir iş olduğunu kestirebiliyosun tedirginliğinden belli. bence böyle ilişki için acele etme ve kocana sakla kendini....hadi olduda hamile kaldın ne olcak ???ailene ne diceksin etrafa hadi onlarıda geç sen evli olmadan hamile kalmayı hazmedebilecekmisin..bunun cevabını verebiliyosan ve bunu kaldırabiliyosan devam et....gelelim sorunun cevabına biz okdar aylarca hatta yıllarca çalışmamıza rağmen uğraş vermemize ragmen olmuyo okadar kolay değil hamile kalmak üzerinde pantalon ve iç çamaşırı varken bu imkansız:D:D sen gel vazgeç böyle sıkıntıları yaşama acele etme zamanı gelince evlenince tadını çıkarırsın hayatın....

a.özlem, eeelif, *gülüs* ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  10. eeelif

eeelif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya olursa korkusu var ve ben yenemiyorum bu korkumu :(

11. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    chatte bir yarım saat takıl hamile kalmak için yapmadıkları kalmayan kişilerle karşılaşınca fikrin değişir belki elifcim sen chate gel:D:D

eeelif bunu beğendi.
  12. eeelif

eeelif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki teşekkür ederim anlayışınız için teşekkrler kusurum varsa özür dilerim korktuğumdan dolayı.

13. demet demirhan

demet demirhan Forum Okuru

ilişki sırasında üzerine boşalmışsa ve erkegin suyu elbisenden sızıp iç çamaşırından vajina agzına gelmişse gebelik ihtimali olabir ama üzerinizde elbise varken erkek boşalmışsa azda olsa gebelikten söz edebilir bunun için dogru zaman adetin en az bir hafta gecmesi durumundan test yaptırmandır fazla korkmana gerek yok

14. kjfdguhg şıdjfvıf

kjfdguhg şıdjfvıf Forum Okuru

ya bende aynı durumu yaşadım ama kıyafetten sızan sperm suyu vajinaya deyse bile hamile kalma ihtimali war mı ki

15. rumuz

rumuz Forum Okuru

Ya ben adetime 1 gün kala ilişkiye girdim fakat t akşamı adet oldum tam günümde ve suan bitti hiç bir belirtim yok hamilelil adına daha yeni evliyim cocuk için erken kotkuyrm sizce hamile kalabilirmiiym cevaplatmsınz lütfen. :( her zaman 7 gün sürer adetim yine aynıydı. Bilgikendirirsenz sevinirim

çok çok çok korkuyorumm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok tatlı kedicikler çok

çok tatlı kedicikler çok

çok tatlı kedicikler tatlı kedicikler kedicik en tatli
  2. çok çok çok çokkkk oyunu

çok çok çok çokkkk oyunu

çokçokçok komik oyunlar çokkkk komik oyunlar çokçokçok güzel çokkkk güzel çokçokkomikoyunlar bu oyunumuzda çok ile başlıyor ve nokta nokta.....mesela çok güzelim çok çılgınım çok duygusalım gibi...:Dancing_furious:
  3. çok sirinler hemde çok

çok sirinler hemde çok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. çok yeniyim çok....

çok yeniyim çok....

çok yeni üyeyim bende, az önce üyelik işlemlerimi tamamladım keyifli forumlar olacağını umuyorum arkadaşlar...:melek:

Sayfayı Paylaş